Ana Sayfa Gündem 15 Kasım 2020

Merak konusu olan sokak köpeği itfaiye ekiplerini de harekete geçirdi

KOCAELİ’NİN İZMİT İLÇESİNDE SÜREKLİ MAZGALLARI İZLEYEN VE MERAK KONUSU OLAN KÖPEK, İTFAİYE EKİPLERİNİ DE HAREKETE GEÇİRDİ. MAZGALLARI KALDIRARAK ÖZEL KAMERAYLA KANALİZASYONLARI İNCELEYEN İTFAİYE EKİPLERİ OLAĞAN DIŞI BİR DURUMLA KARŞILAŞMADI.

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde sürekli mazgalları izleyen ve merak konusu olan köpek, itfaiye ekiplerini de harekete geçirdi. Mazgalları kaldırarak özel kamerayla kanalizasyonları inceleyen itfaiye ekipleri olağan dışı bir durumla karşılaşmadı.

Kocaeli’nin İzmit ilçesinde her gün binlerce vatandaşın geçtiği Fethiye Caddesi’nde sürekli olarak mazgalları izleyen bir köpek kentte merak konusu oldu. Günün belli saatlerinde geldiği caddede gözünü ayırmadan mazgalları izleyen köpek, caddeden geçen vatandaşların büyük ilgisini çekiyor. Vatandaşların merakı itfaiye ekiplerini de harekete geçirdi. İtfaiye ekipleri, caddeye gelerek köpeğin sürekli olarak baktığı mazgalları tek tek kaldırdı.

İtfaiye ekipleri mazgalların altındaki su kanalını özel kamerayla tek tek inceledi. İtfaiye ekiplerini gören vatandaşlar ise cep telefonu ile o anları görüntülemeye çalıştı. Bu sırada merak konusu olan köpek de mazgalların başında beklemeye devam etti. Ekipler tarafından kameralarla yapılan kontrollerde olağan dışı bir durumla karşılaşılmadı.

İlginizi çekebilir

Çelebi’den bomba açıklama

Çelebi’den bomba açıklama

Tema Tasarım |