Ana Sayfa Türkiye 17 Kasım 2020

DURUMOB VE TAMGA GÖNÜLLÜLERİ KAHVALTIDA BULUŞTU

İzmir Depreminde depremzedelerin yaraları sarılmış olsada, yankıları halen sürüyor. Birçok yerleşim alanının yerle bir olduğu depremde bilindiği…

İzmir Depreminde depremzedelerin yaraları sarılmış olsada, yankıları halen sürüyor.

Birçok yerleşim alanının yerle bir olduğu depremde bilindiği üzere bir çok insan hayatını kaybetmiş, depremden sağ olarak kurtulan gözü yaşlı insanların yaraları halen sarılmaya devam edilmektedir.

Sahada ve alanda hayatları alt üst olan depremzedelerin imdadına koşan, ekonomik ve psikolojık destek veren bununla birlikte adından sıkça söz ettiren TAMGA  6.6 büyüklüğündeki deprem  sonrasında depremzede vatandaşların eşyalarını hiç bir ücret almadan taşıyarak, teslimat ve kurulumunu yapan diğer bir firma sahibi DURUMOB Kahraman Çağlamaz ile bir araya geldi.

İzmir Tamga Uluslararası Arama Kurtarma ve Yardım Derneği gönüllüleri düzenlenen  kahvaltı organizasyonunda bölge hakkında görüş alışverişinde bulunarak projeleri masaya yatırdı.

Üzüntüleri taze olan  TAMGA Uluslararası Arama Kurtarma ve Yardım Derneği Ege Bölge Temsilcisi Nuray Ergöl kahvaltıda bir konuşma gerçekleştirdi. Ergöl, bir daha böyle acıların yaşanmaması ve her daim gönüllük esaslarına bağlı kalacağı dileklerini ileterek tüm görevli personele teşekkür etti. TAMGA ailesinin her zaman milletinin yanında olacağı mesajını verdi.

Hülya Özkoyuncu

Tema Tasarım |