Ana Sayfa Gündem 30 Temmuz 2021

CHP’li Tekin’den Vatandaşa Hakaret Ve Tehdit

CHP eski üyesi Ali Hıdır DİNÇER, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’in , bir vatandaşı tehdit ettiğini iddia ederek sert ithamlarda bulundu.

CHP’den istifa ettikkten sonra Yenilik Partisi’ne geçen CHP eski üyesi Ali Hıdır DİNÇER, sosyal medya hesabı instagram üzerinde yaptığı paylaşımda, CHP İstanbul Milletvekili Gürsel Tekin’e sert ithamlarda bulundu.

Konu ile ilgili yaptığımız görüşmede Dinçer  talihsiz bir kaza yüzünden istirahatte olduğunu, detaylı açıklama için uygun olmadığını ifade ederek, Tekin hakkındaki söylemlerinin doğru olduğunu, bir kaç gün sonra detaylı bir açıklama yaparak tehdit ve hakaret içerikli mesajları paylaşacağını ifade etti.

Dinçer, Tekin hakkında yapmış olduğu bir paylaşımdan dolayı Tekin’in kendisini aramak yerine başka bir arkadaşını arayıp tehdit ettiğini ima ederek şu ifadeleri kullandı;

“Bir kişi düşünün bulunduğu makama vatandaşların sayesinde gelen, ama vatandaşı sevmek saymak yerine vatandaşa hakaret eden bir kişi düşünün…
Millete hakaret eden milletvekili…
CHP İstanbul Milletvekili @gurseltekin34 …
Daha iktidar olmadan vatandaşa hakaret eden bir zihniyet iktidar olduğu zaman vatandaşa ne yapar acaba düşündünüz mü hiç ?

@gurseltekin34 , vatandaşa hakaret etmek hakkını sana kim veriyor? Benim yaptığım bir paylaşımdan dolayı, arkadaşıma, tehdit hakaretler savurma hakkını sana kim veriyor ?
Yaşında başındandamı utanmıyorsun vatandaşa hakaret ediyorsun ? Saçların ağarmış torun sahibi insansın ayıp yahu….
Paylaşımı yapan benim, halen paylaşım duruyor varsa bir karın ağrın bana söyleyeceksin, çevremdeki insanlara hakaret edip paylaşımı kaldır demeyeceksin…
Hadi beni tehdit et…
Benim paylaşımımı başkası kaldıramaz bunu bilmen lazım…

Bir daha da sakın böyle bir hata yapma…” dedi.

İşte o paylaşım:

Tema Tasarım |