Dilber Tanrıverdi: Kartal’da Öztürk Yılmaz’a daha önceden planlanmış organize bir saldırı yapıldı

Yenilik Partisi Kartal İlçe Başkanı Dilber Tanrıverdi, 18 Aralık’ta Parti Başkanı Öztürk Yılmaz’la esnaf ziyareti sırasında yapılanın önceden planlanış organize bir saldırı olduğunu söyledi.

Dilber Tanrıverdi, konuyla ilgili bir açıklama yaptı:

Sayın Genel Başkanımız Öztürk Yılmaz ile birlikte, Kartal’da yapmış olduğumuz esnaf ziyaretinde Cumhuriyet Halk Partisi tarafından bizzat görevlendirilmiş 3 provakatörün yapmış olduğu çirkin saldırı ne yazık ki FOX TV tarafından video ile oynanarak provakatörün genel başkanımıza yaptığı çirkin hakaretler kesilerek yanlı haber yapılmıştır. Yaşanılanların bire bir tanığı olarak anlıyoruz ki demokrasiden bahseden FOX TV bir genel başkanın demokratik hakkını kullanmasından dahi rahatsız bir pozisyondadır, yani taraflıdır.

Yüz bir gün boyunca esarette kalan ve buna rağmen hiç bir şekilde vatanını, bayrağını, milletini satmayan, stratejik bir deha örneği gösterip tek bir insanının burnunu bile kanatmadan bu süreci yürütebilmiş bir kahramana, Senin başına çuval geçirdiklerinde CHP seni alıp milletvekili yaptı.” sözleri ile vatan severlikle bağdaşmayan, partizan cümleler kurup,görevlerini yerine getirmişlerdir.

Şimdi soruyorum size, dünyanın dört bir yanında hayatı pahasına ülkemizi,milletimizi temsil eden bir büyük elçiye yapılan bu hakaretler neden yayınlanmamıştır? Bu provakatörler ne olursa olsun genel başkanımızın ve heyetimizin Kartal halkı ile kucaklaşmasına engel olamamışlardır.Bizler genel başkanımız ile birlikte halk ile buluşmaya devam edecğiz. Şimdi videonun montajsız halini sizlerle paylaşıyorum ve FOX TV’ye yaptığı yanlışı düzeltmesi için çağrıda bulunuyoruz. FOX TV’yi tarafsız yayın yapmaya davet ediyoruz.

YENİLİK PARTİSİ Kartal İlçe Başkanı Dilber Tanrıverdi

Tema Tasarım |