Öztürk Yılmaz Ankara Karataş Mahallesinde

Saha çalışmalarına devam eden Yenilik Partisi Geneel Başkanı, Ankara’nın Karataş Mahallesine sürpriz bir ziyaret gerçekleştirdi.

Ankara’nın Karataş Mahallesine sürpriz bir şekilde ziyaret gerçekleştiren, Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz Mahalle (Köy)  Muhtarı ile bir araya gelerek mahalle hakkında bilgi aldı. Mahalle (Köy)  muhtarı  yatığı açıklamalarda mahalle olarak mağdur olduklarını, çiftçi ve hayvan üreticilerinin zarar ettiğini, çiftçiy ve üreticiye destek olunmadığını ifade etti.

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, Yenilik Partisi’nin tarım ve üretime çok önem verdiğini  Yenilik Partisi olarak tarım ve üretimin artması için çalışacaklarını, Üretimin artması için (Motorin) Mazotun çiftçiye bedavadan verilmesi gerektiğini daha önce çıktığı Tv programlarında dile getirdiğini fakat hükumetin hiç oralı olmadığını ifade etti. Yılmaz; “Yenilik Partisi olarak tarım ve üretim her zaman önceliğimiz olacak. Üretimin artması için bu kapsamda çiftçiye mazotu ve tohumu bedavadan vereceğiz. Mazot ve tuhum bedava olacak ki üretim artsın. Bunu daha önce dile getirdim. Mazotun ucuz olduğu dönemde mazotun çiftçiye bedavadan dağıtılması için öneride bulundum. Fakat hiç oralı olmadılar. ”şekilde ifadelerde

Tema Tasarım |