LONDON WEATHER
Ana Sayfa ENERJİ, Gündem, Türkiye 11 December 2021

PETRONET BİLİŞİM SİSTEMLERİ ÇÖZÜM ENDEKSİ 7/24

Türkiye Enerji Sektöründeki Akaryakıt fiyatlarındaki sürekli değişkenlik  yaşanan şu son çeyrek de, İstasyonlardaki ondalık fiyat endeksleri ayarlanması…

PETRONET BİLİŞİM SİSTEMLERİ ÇÖZÜM ENDEKSİ 7/24

2021-12-11 Güncelleme: January 12, 2022 01:06

Türkiye Enerji Sektöründeki Akaryakıt fiyatlarındaki sürekli değişkenlik  yaşanan şu son çeyrek de, İstasyonlardaki ondalık fiyat endeksleri ayarlanması gündeme geldi.

PETRONET A.Ş. Enerji,  Sektöründe yaşanan bu fiyat değişikliği nedeniyle yaşanacak bir iş yükü yoğunluğuna çözüm endeks odaklı olarak 7/24 i devreye aldı. ENERJİ alanında istasyon sahasında ve onun tüm  bileşenlerine anında saha ekipleri ve ekipmanlarını sevki ile bu duruma en kısa vadede istasyon  çağrılarına cevap veren bu sistemle PETRONET A.Ş.  Bilişim Teknolojilerini anında ve güvenle verebilen sistemleri sayesinde  çift hane Dönüşüm sistemlerinin kontrollerinin sağlanmasında bir ilke imza attı.

2022 yılının başında, Türkiye de bulunan LUKOİL Akaryakıt İstasyon işletmelerinin Otomasyon sistemini kuracak olan PETRONET A.Ş, Ülkemiz genelinde 7 Bölge de 37 Servis ağı ve çağrı merkezleri ile 7/24 çözüme odaklı çalışmalarına hız verdi.

Levent Kandemir

Enerji Uzmanı,Yazar

Tema Tasarım |