Ana Sayfa Gündem, Türkiye 7 Nisan 2021

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz ve ekibi Ankara esnafını ziyaret etti. Sık sık esnaf ziyareti yapıp…

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz ve ekibi Ankara esnafını ziyaret etti. Sık sık esnaf ziyareti yapıp sosyal medya hesaplarından canlı yayınla paylaşan Yılmaz, esnafın ve vatandaşın sorunlarına dikkat çekti.

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz Esnaf Ziyaretlerine Devam Ediyor

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz ve ekibi Ankara esnafını ziyaret etti. Sık sık esnaf ziyareti yapıp sosyal medya hesaplarından canlı yayınla paylaşan Yılmaz, esnafın ve vatandaşın sorunlarına dikkat çekti.

Yenilik Partisi ekibi esnaf ziyaretlerine devam ediyor.

Sık sık esnaf ziyaretinde bulunup halkın sorunlarını dinleyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz,  Ankara’da esnaf ziyareti gerçekleştirdi.

Pandemi ve ekonominin bozuk olduğu bu dönemde zamanının büyük bir kısmını  vatandaşların sorunlarına çözüm olmak  için sahada halkın arasında zaman geçiren Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, gittiği halk pazarında hem alışveriş yaptı hemde kendi kullandığı şahsi telefon numarasını vatandaşlarla paylaşarak vatandaşlara çağrıda bulundu.

Genel Başkan Öztürk Yılmaz;

“Ekonomi çökmüş durumda. Halkımızın alım gücü yok. Bu böyle gitmez. Yenilik Şart. Yenilik Partisi bu kötü sistem için tek umuttur” diyerek vatandaşlara Yenilik Partisine katılmaları için çağrıda bulundu .

Başkan Yılmaz ,  esnafın yardımlardan faydalanamadığını faydalansa da borçlarını ve ihtiyaçlarını  karşılayamadığını, yasaklardan dolayı esnaf ve vatandaşların mağdur olduğunu dile getirdi.

Türkiye’nin ekonomik ve siyasi durumu vatandaşı mağdur etmeye devam ederken Yenilik Partisi  Genel Başkanı Öztürk Yılmaz esnaf ziyareti sırasında vatandaşları tek tek dinleyerek çözüm önerileri sunmaya devam ediyor.

Yenilik isteyen herkese eşit şekilde kucak açan Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz, canlı yayında vatandaşların destekleyici tavrına karşılık olarak çoğu siyasetçinin aksine açık adres ve telefon bilgilerini de verdi.

Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz , vatandaşın Covid-19 yasakları sebebiyle ekonomik anlamda zorluk çektiğini , esnafın, borçlarını ödeyemediğini, yardımlardan faydalanamadığını faydalansa da yeterli bulmadığını söyledi.

Türkiye’de artık yeni bir dönemin başlaması gerektiğine vurgu yapan Yılmaz mevcut partilerin birbirinin aynısı olduğunu , sadece isimlerinin farklı olduğunu , Özellikle ittifak sistemiyle bunun açıkça ortaya çıktığını siyasette bir ilke ,  ideal ve  hedefin ne yazık ki konuşulmadığını böyle bir ortamda Yenilik Partisi’nin bir tercihen değil mecburiyeten ortaya çıktığını ve gücünü de halktan alarak köklü değişiklikler yapmak üzere bir program hazırladığını ifade etti.

Esnaf  ziyaretlerine devam eden  Başkan Yılmaz bizler her zaman bu ülke halkı için çalışan, ülke vatandaşının refahı için yapılabilecek her türlü işi kendimize borç bilecek ve bu devletin,milletin sadık kölesi olacağız” dedi.

Esnafın dertlerini dinleyen Yenilik Partisi Genel Başkanı Öztürk Yılmaz her zaman sizlerin yanında yer alacak ve sizler için gece gündüz demeden yeni ve tarafsız bir Türkiye için çalışacağız ifadelerini kullandı.

Tema Tasarım |