LONDON WEATHER
Ana Sayfa Türkiye 25 September 2021

MİZORE’DEN MUHTEŞEM AÇILIŞ – MİZORE GAZİANTEP’TE HİZMETE GİRDİ

Seçkin ve Türkiye genelinde tanınmış markalar Miroze çatısı altında buluştu.

MİZORE’DEN MUHTEŞEM AÇILIŞ – MİZORE GAZİANTEP’TE HİZMETE GİRDİ

2021-09-25 Güncelleme: September 25, 2021 16:23

Ev tekstili ve züccaciye sektöründe faaliyet gösteren Mizore Home, Osmangazi Mahallesinde muhteşem bir açılışla Gazianteplilerin hizmetine girdi.
Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen açılışa İş, Spor ve Sanat Dünyasından da renkli simalar katıldı.

Görkemli bir törenle hizmete açılan mağazada, zengin ürün yelpazesi ile katılımcıların büyük beğenisini kazanan Mizore Home, ev tekstili ağırlıklı ürün çeşitlerinden oluşan mağazanın açılışı pandemi kurallarına uygun olarak yapıldı.

Sedat Zorer ve Eray Erbükücü ortaklığıyla hizmete açılan mağaza daha ilk günden yoğun ilgi görmeye başladı. Seçkin ve Türkiye genelinde tanınmış markaları Miroze çatısı altında buluşturan Sedat Zorer ve Eray Erbükücü yaptıkları ortak açıklamada Gazianteplilere tekstil ve züccaciye alanında yeni bir soluk getirmeyi hedeflediklerini söyledi.

İlginin yoğun olmasından duydukları memnuniyeti belirten Zorer ve Erbükücü, “Bugün Osmangazi Mahallesi’nde hizmete açtığımız Mizore Home tüm Gaziantepli hemşerilerimize hayırlı olsun. Böylesi bir mağazayı Gaziantep’e kazandırmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ekonominin azda olsa zorlandığı bu dönemde hem ekonomiye hem de şehrin istihdamına katkı sunma adına bizde varız diyor ve taşın altında elimizi koyuyoruz.

Osmangazi Mahallesi sakinleri ve tüm Gaziantep halkına sunacağımız uygun fiyat ve kaliteli hizmet ile şimdiden heyecanlıyız. Açılışımıza katılan herkese sonsuz teşekkür ediyoruz” diye konuştular.
Mağazanın açılış töreninde konuşma yapan Gaziantep Milletvekili Muhittin Taşdoğan “Zor bir süreçten geçiyoruz. Ama bu ülke bizim. Bu ülkeye bizim güvenmemiz lazım.
Rabbim bu işletme sahiplerine de dürüst, düzgün ve doğru bir şekilde hizmet etmeyi nasip etsin. Hayırlı uğurlu olsun. Allah’ım Halil İbrahim bereketi versin.
Güzel bir markanın altında güzel bir mağaza kurmuşlar. Marka şehir Gaziantep’e böylesi değerli bir mağaza kazandırdıkları için Sedat Zorer ve Eray Erbükücü kardeşlerime teşekkür ediyorum”dedi.

LONDRA

 

Tema Tasarım |