LONDON WEATHER
Ana Sayfa ENERJİ, Türkiye 26 Aralık 2021

PETRONET “Enerjimizi Enerjinizden Alıyoruz”

EPDK’nın öngördüğü mali, teknik ve idari yapıyı sağlayarak onaylanmış otomasyon şirketi lisansını alan PETRONET A.Ş. Türkiye geneline…

PETRONET “Enerjimizi Enerjinizden Alıyoruz”

2021-12-26 Güncelleme: Nisan 24, 2022 20:26

EPDK’nın öngördüğü mali, teknik ve idari yapıyı sağlayarak onaylanmış otomasyon şirketi lisansını alan PETRONET A.Ş. Türkiye geneline yayılmış 489 LUKOİL istasyonunun otomasyonunu resmen tamamlayarak ,2022 Yılına ,”Enerjimizi Enerjinizden Alıyoruz ” yeni bir Çehre, yeni bir nefes Sloganı ile başlamanın gururunu yaşıyor.

Geçtigimiz hafta içerisinde,  LUKOIL Türkiye CEO’su Arash Repac ve Petronet Otomasyon Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Gemici’ nin bir araya gelerek karşılıklı imzaların atıldığı Protokol ile Enerji Otomasyon  Sektöründe bir ilk daha yaşandı.

Petronet Otomasyon Sistemleri Yönetim Kurulu Başkanı Haluk Gemici,

“Dünyanın ve Türkiye’nin en büyük şirketlerinden biri olan LUKOIL ile birlikte olmak,hem Enerji,hemde iki ülke arasında oluşturulan dostluk bağının birer nişanesi olması sebebi ile manidardır.

Şu anda Lukoil Dağıtım Şirketi nin 489 akaryakıt istasyonunun dönüşüm süreci  tamamlandı diyebiliriz. 10 yıldır Enerji ve Otomasyon sektöründe, Türkiye’nin 7 Bölgesinde profosyenel ekibimiz ve yaygın servis ağımız ile  Bayilerimiz  başta olmak üzere, Ar-Ge ile geliştirdiğimiz inovatif ürünlerimizi LUKOIL inde katılımları ile  sektörün bütün oyuncularına var gücümüzle ve en iyi şekilde yansıtmak adına çalışıyoruz.

“Otomasyon Dijitalleşme, pazarlama, endüstri 4.0 bunların hepsi bizim yani PETRONET in önceliği, olmazsa olmazı.Sektörümüz katma değeri yüksek sektörler arasında, Enerji alanında yetkin  tecrübelerimiz var,ancak yeniliğe de açık olmalıyız. Enerji alanında, kapsamlı daha yeni  inovasyonları  inceleyip, oradaki tecrübeyi alarak yeniliği düşünmemiz gerekiyor.”

Bizler Sektörün, öz kaynaklarını doğru kullanarak  “Enerjimizi Enerjinizden Alıyoruz” mesajımız ile  birlikteliğimizi sürdüreceğiz . Dedi.

 

 

 

 

 

 

Tema Tasarım |