LONDON WEATHER
7 KITA PETROLCÜLÜK, “Hep Birlikte 2022 Türkiye “

7 KITA PETROLCÜLÜK, “Hep Birlikte 2022 Türkiye “

7 KITA PETROLCÜLÜK ŞİRKETİ Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emrullah ARTIK ,2021 yılı sona ererken Enerji Sektörü başta olmak üzere tüm diğer söktör çalışanlarının da yeni yılını tebrik ederken şu ifadelere yer verdi.

“Ülkemizin, aziz milletimizin, tüm enerji  dünyasının,insanlığın yeni yılını yürekten kutluyor; 2022  yılının, umutların çoğaldığı, barışın tüm dünyada egemen olduğu, dostluk, kardeşlik, dayanışma duygularının güç kazandığı bir yıl olmasını diliyorum.”

Yeni yıla, hiç şüphesiz yeni umutlarla ve yeni heyecanlarla giriyoruz. Bizler de 2022 yılının 2021  yılından daha iyi bir yıl olması, ekonomide, yatırımda ve  sosyal hayatımızda yeni sevinçlerin, yeni başarıların yaşandığı bir sene olması için her zamankinden çok daha fazla gayret sarf edecek, yeni yılı birbirinden önemli projelerle karşılayacağız.

3  yıl boyunca yaptığımız gibi,7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş nin hem sektörümüzün büyümesi, ilerlemesi, Türkiye nin 7 Bölgesinde, güçlü, saygın, etkili bir konumda yer alabilmesi  için, en büyük değerimiz ve en büyük hazinemiz olan çalışma arkadaşlarımız başta olmak üzere, Bayilerimiz ve bu birliktelikten aldığımız güçlü alt yapı vizyoner güçle dev projelerimizi hayata geçireceğiz.

Çünkü 2021 yılı bizim için, başladığımız projeleri bitirmek ve yeni projeleri hayata geçirmek için bir çalışma takvimidir.  Aynı kararlılıkla, heyecanımızı ve hizmet bilincimizi daha da derinleştirerek yolumuza devam edeceğiz.

Bu vesileyle, Ana İkmal Dağıtıcı Firmaları TÜPRAŞ ,SOCAR başta olmak üzere, AR-GE ,İnovasyon hizmetlerinden Lojistik  hizmetlerine, Endüstriyel den tedarikçi firmalara, üstün özveriyle çalışan tüm personelimizin ve milletimizin yeni yılını tebrik ediyorum.

2022 yılının sağlık,huzur, kardeşlik, ve dayanışma içinde, birbirinden önemli projelerle geleceğe yürüdüğü bir yıl olmasını temenni ediyorum.
Nice yıllara.

Emrullah ARTIK 

Yön.Kur.Bşk.Yrd.

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği:


Tema Tasarım |