LONDON WEATHER
Ana Sayfa Yazarlar 13.12.2021 836 Görüntüleme
Sokağın Sesimi ? Yoksa Muhalefetin Trolümü ?

Sokağın Sesimi ? Yoksa Muhalefetin Trolümü ?

Dün gözaltına alınan ve bu gün haklarında ev hapsi kararı verilen 3 sokak röportajcısı.  İlave Tv, Kendine Muhabir ve Sade Vatandaş hesaplarının sahiplerinin  gözaltına alınmasına tepki gösteren bu 3 kişinin sokağın sesi olduğunu söylüyor. Bu 3 kişi gerçekten sokağın sesi mi ? Hele içlerinde birisi var ki hakkında öyle bir söylemler var ki, şu an tam emin olamadığım için burada yazmıyorum.
Araştırıyorum emin olduğum an dökeceğim ortaya.
Bu 3 kişi ve birde bunların küçükleri var daha yeni yeni palazlanıyor. Bunlar her ağzı açıldığında , tarafsızlıktan bahsediyorlar, doğruluktan bahsediyorlar. “Biz haklın sesi olduğumuz için doğruları savunduğumuz için susturmak istiyorlar.” vs vs diyorlar. Kısmen doğru. Akpdeki usulsüzlükleri dile getirdikleri doğru. Buna itirazım yok. Şimdi gerçek olan bir şeyi asla inkar edemem.

Esas sıkıntı şurada, doğrulu tarafsızlık sadece akpnin hatalarını ve usulsüzlükleri dile getirerek mi oluyor?  Ülkede sadece hata ve usulsüzlük yapan akpmi ? Akpden başka hata yapan usulsüzlük yapan  yok mu ? Bu tarafsız ve doğrucu davut olan 4 arkadaş birini çıkaralım 3 arkadaş neden diğer partilerdeki usulsüzlükler hakkında tek kelime etmiyor? Hani bunlar  tarafsızdı ? Hani bunlar sokağın, vatandaşın mağdur olanların sesiydi ?

Kısa bir süre önce Chp’de il başkanı çaycı bayanı taciz etti. Bu Mazlumun sesi olan arkadaşlar neden konu ile alakalı tek bir tane bile tepki göstermediler ? Yine aynı şekilde kısa bir süre önce İYİ Parti’li Lütfü Türkkan bir vatandaşın bacısına küfür etti.  Tarafsız olduklarını, sokağın ve mazlumun sesi olduğunu iddia eden bu arkadaşların yine sesi çıkmadı. Bir kaç gün önce Chp’li belediye başkanı rüşvetten içeri alındı, söz konusu bir akpli başkan olunca sosyal medyayı yıkan bu arkadaşlar, rüşvetten içeri alınan Chp’li başkan içinde tek kelime etmediler. Daha öncesinden, Ychp nin patronu Kılıçdaroğlu , fetönün kalemşörleri Nazlı Ilıcak ve Altan kardeşlere iade-i itibar vereceğini söyledi bu arkadaşlardan yine sesleri çıkmadı. Sonrada doğruluktan bahsederek adeta insanların aklı ile alay ediyorlar. Bu saydıklarım sadece bir kaç örnek.

Chp’deki yolsuzluklara, tacizlere  Kemal ve Meralin olumsuzluklarına sessiz kalmalarındaki sebep nedir?

Korkuyorlar mı ?

Yoksa Kemal ve Meral tarafından mı finanse ediliyorlar?

Durum böyle olunca insanın kafasında birde fazla soru işareti oluyor.

Tarafsız?

Sokağın sesi?

Mazlumun sesi ? 

Şimdi bunlar gerçekten Sokağın sesi mi ? Yoksa Kemal ve Meralin kalifiye trolleri mi ?

Cevabı çok yakında…

 

Yazar Hakkında

Adı Soyadı:

Mesleği: Dijital Medya Yönetimi


Tema Tasarım |