LONDON WEATHER
Ana Sayfa ENERJİ, Gündem 20 Şubat 2022

ADALYA ADR

ADALYA ADR Yenilikçi çözümleri ile müşterilerinin kurumsal gelişimi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında ülkemizde ve bölgemizde tercih edilen bir…

ADALYA ADR

2022-02-20 Güncelleme: Şubat 20, 2022 12:13

ADALYA ADR
Yenilikçi çözümleri ile müşterilerinin kurumsal gelişimi ve sürdürülebilirliğinin sağlanmasında ülkemizde ve bölgemizde tercih edilen bir danışmanlık şirketi olarak 2017 yılında vizyoner Tehlikeli Madde Güvenlik Danışmanlığı hizmeti ile kurucu ortağı olarak Ali Sami FIÇICI önderliğinde ADALYA ADR kuruldu.

Şirketin oluşum felsefesinde, Kurum ve Kuruluşların yönetim geliştirme temelli ihtiyaçlarına; bilgi, beceri, yöntem ve deneyimlerini özgün çözümler sunarak, rekabet başarısında köprü olmak var.

1-Organizasyonel çözümleri kurumsal risk ve performansın en etkili şekilde nasıl yönetileceğine odaklanan Tehlikeli Madde Danışmanlığı Hizmeti ile ,
Tehlikeli Maddelerin Karayoluyla Taşınması Hakkında Yönetmelik ile ADR Mevzuatı kapsamında Tehlikeli Maddelerin Taşınması ile ilgili gönderen, paketleyen, yükleyen, alıcı, boşaltan, dolduran, taşımacı vs. faaliyetleri gerçekleştiren işletmelere hizmet sunuyor.

2- Sektörel uzmanlığı ve deneyimlerini ile katma değer yaratacak çözüm ve sistemlerinde ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi için gerekliliklerin detaylandırıldığı, uluslararası bilgi güvenliği yönetim standartına entegre edilmiş şekilde 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu KVKK Dokümantasyon kurulum hizmeti gerçekleştiriyor.
3-Uluslararası bilgi birikimini yerel kültürle yorumlayan yaklaşım ve uzmanlarımız ile Avrupa Birliği’nde kimyasallara ilişkin mevcut birçok mevzuatı tek bir çatı altında toplayan REACH ile Kimya Sanayinde çözümler üretiyorlar.
4- Müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak kaliteli ürün ve hizmetler üretilmesi için ISO 9001 Kalite yönetim sistemi, ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemi başta olmak üzere bütün ISO standartlarında ve Uluslararası (CE, FDA, BRC, GMP, FSSC vb.) birçok standartta kurulum ve belgelendirme yapmaktadır.

ADALYA ADR – Güven ve istkrarın adresi ,Kızılarık Mahallesi Köroğlu Bulvarı Yanık Apt. No: 5/3 Murat paşa /Antalya da

Tema Tasarım |