LONDON WEATHER
Ana Sayfa Gündem 23 February 2023

“Gaziantep’i tarihî kimliğini koruyarak daha güçlü şekilde ayağa kaldıracağız

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep’in Nurdağı ilçesindeki incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Gaziantep’i tarihî kimliğini ve…

“Gaziantep’i tarihî kimliğini koruyarak daha güçlü şekilde ayağa kaldıracağız

2023-02-23 Güncelleme: February 23, 2023 01:05

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep’in Nurdağı ilçesindeki incelemelerinin ardından yaptığı açıklamada, “Gaziantep’i tarihî kimliğini ve demografik yapısını koruyarak tekrar ve daha güçlü şekilde ayağa kaldıracağız” dedi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile birlikte Kahramanmaraş merkezli depremlerden etkilenen Gaziantep’in Nurdağı ilçesini ziyaret ederek incelemelerde bulundu.

MHP Genel Başkanı Bahçeli ile birlikte Nurdağı ilçesindeki konteyner kenti ziyaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, sonrasında açıklamalarda bulundu.

Nurdağılı vatandaşlara geçmiş olsun dileklerinde bulunan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “Acınızı paylaşmak, depremle ilgili çalışmaları bizzat yerinde görmek amacıyla Cumhur İttifakı olarak buradayız” ifadesini kullandı

Tema Tasarım |