LONDON WEATHER
Ana Sayfa İngiltere 17 Şubat 2023

Deprem sonrası İngiltere’den yardımlar ve iş birliği devam ediyor

İngiltere’de yaşayan tüm dostlara duyurulur
19 02 2023 pazar günü sizde bir katkı koyunuz

Deprem sonrası İngiltere’den  yardımlar ve iş birliği devam ediyor

2023-02-17 Güncelleme: Şubat 17, 2023 16:41

İngiltere’de yaşayan tüm dostlara duyurulur
19 02 2023 pazar günü
Rosy lea Cafeleri açıyoruz, bölgemizde yaşayan Türk hanımlarının yapacağı yiyecekleri satarak, Türkiyemizdeki depremzedelerimizin bir nebze olsun yaralarına merhem olmak istiyoruz.

Acının üstü olan merkez Türkiye’ ye yardımlar sürüyor,

Tarihinin en ağır felaketlerinden birini yaşayan Türkiye, uluslararası toplumdan daha önce örneği görülmedik düzeyde dayanışma ve destek gördü.

Türkiye’ye birçok ülkelerden yardım dayanışması olduğu gibi bunların arasında İngiltere’de yerini aldı

doğrudan iletilen destek ve dayanışma mesajları sivil toplum örgütlerinin çağırısı insani duyguların artmasına neden oldu.

İnsani yardımlar, arama ve kurtarma çalışmaları, ilaç giyim gıda sahada katkı verdi. bunlardan birisi de Londra da faaliyet gösteren Rosy lea Cafeleri sahibi İş insanı Atilla Aacıoğlu oldu. Sosyal medyada yapmış olduğu paylaşımla  19 02 2023 pazar günü için yardım ve desteklere çağrıda bulundu.

Abacıoğlu; Depremin birinci gününden bu güne kadar yapmış olduğunuz yardımlar için çok teşekkür ederiz. Artık giyecek yardımı kabul etmiyoruz. Lütfen paraları daha önce paylaştığımız yardım kuruluşlarına gönderiniz. Biz sadece çocuk maması, biberon, emzik, çocuk ağrı kesici ilaçları, bayan hijyenik ürünleri kabul ediyoruz. Pazar günü dayanıimamıza katkı koyacak yemekleri ile satışa sunacak tüm bayanlarımızı bekliyoruz

Bölgemizde yaşayan vatandaşlarımıza duyurulur.

Tema Tasarım |