LONDON WEATHER
Ana Sayfa İngiltere 4 Nisan 2023

The Best Magazine

The Best Magazine İngiltere’de önemli bir konuma sahip olmayı vizyon edinen, iş ve yaşamın bütün kodlarını içeriğinde…

The Best Magazine

2023-04-04 Güncelleme: Nisan 4, 2023 21:14

The Best Magazine

İngiltere’de önemli bir konuma sahip olmayı vizyon edinen, iş ve yaşamın bütün kodlarını içeriğinde barındıran, aylık dergi The Best magazine, emin adımlarla yayın hayatına başlamaktadır.

Deneyimli gazeteciler ve yazarların yanı sıra birbirinden ünlü akademisyenler, sanatçılar, modacı, basın ve halkla ilişkiler uzmanları bünyesinde barındıran The Best magazine, ilgi uyandıran konular ve özel konuklarıyla; eşsiz tasarım ve sunumuyla; benzersiz halkla ilişkiler çalışmaları ve özel röportajlarıyla okuyucularına ulaşmayı amaçlamaktadır.

Ekonomiden sağlık turizmine, sanattan kültür ve modaya İngiltere-Türkiye pazarlarındaki yatırım fırsatları sunan The Best magazine, uluslararası kongre fuarları, ekonomi zirvelerini ve iş dünyasının buluştuğu dev organizasyonları yakından takip ederek, en prestijli ve etkili iletişim platformunu oluşturmayı hedeflemektedir. Ayrıca sürdürülebilir markalaşmayı, yeni ürünler geliştirmeyi ve bireysel girişimciliği destekleyen bir yayın politikası izlemektedir.

Yenilikçi yaklaşımları, değer yaratan içerikleri ve özel mülakatlarıyla başta kraliyet ailesi üyeleri olmak üzere, lordlara, milletvekillerine, iş insanlarına, bürokrasi ve büyükelçiliklere aynı zamanda ulaşım, havayolu şirketlerine doğrudan ve hızlı bir şekilde ulaşmayı hedeflemiştir.

İngiltere’de yaşayan Türk ve İngiliz gazeteciler tarafından İngilizce hazırlanan bir dergidir.

Yönetim kadrosu: Genel Müdür Alpaslan Düven (Association Turkish-British Journalists’ Chairman), Genel Yayın Yönetmeni Hülya Özkoyuncu, Genel Yayın Yönetmen Yardımcısı Yonca Tarman, Uluslararası Bilim Editörü Ass.Prof. Selcan Karakuş, Sağlık Turizmi ve Reklam-Pazarlama Editörü Seda Yılmaz, Yaşam Tarzı Editörü Serife Kheer, Moda ve Tasarım Editörü Neslişah Yılmaz, Sanat ve Kültür Editörü Eylem Tok (Roman Yazarı), Dündar Keşaplı (İtalya Temsilcisi), Cihan Oğuzhan (Kanada Temsilcisi), Samet Oynamış (ABD Temsilcisi). Yazarlar: Prof.Dr.Hakkı Caşin, İlnur Çevik, ÖzgürKarakaş, Robert Düven’den oluşmaktadır.

Association of Turkish-British Journalists’ (Türk-İngiliz Gazeteciler Birliği) tarafından desteklenen London Y.E.S Ltd medya şirketi işbirliğince desteklenen ve aylık periyotlarla yayınlanacak olan The Best magazine, ilk sayısının kapağında annesi Kraliçe 2.Elizabeth’in ölümünün ardından Birleşik Krallık’ın yeni kralı seçilen Kral 3.Charles’ın fotoğrafı yer alıyor. Derginin içeriğini İngiltere’nin kültürü, tarihi, ekonomisi, moda trendleri, sağlık ve iş dünyasından önemli konular oluşturuyor.

Basılı tarafının yanı sıra dijital platformlarda da etkin bir şekilde varlığını sürdürecek olan The Best magazine; Web Sitesi, Youtube, LinkedIn, Facebook, Instagram hesaplarıyla dijital çağın hem takipçisi hem de takip edileni olmayı hedefliyor.

The Best magazine dergisine resmi web sayfası www.thebestmagazine.uk , www.londonyes.uk londonyesltd@gmail.com ve dergide yer alan e-posta adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Tema Tasarım |