LONDON WEATHER
Ana Sayfa İngiltere 25 Mart 2023

THY UK – MUSİAD UK ÜYESİ OLDU

MUSİAD UK ailesine bir yenisi daha eklendi. Hedefleri günden güne büyüyen MUSİAD UK’ye Global marka THY üye oldu. Konuya ilişkin değerlendirmelerde bulunan:

THY UK – MUSİAD UK ÜYESİ OLDU

2023-03-25 Güncelleme: Mart 25, 2023 22:33

MUSİAD UK Başkanı Murat Bingöl, ”THY UK’nin artık MUSAD UK ailesinin bir üyesi olduğunu gururla belirtmek istiyorum.

Ülkemizin gururu olan THY, 129 ülkede toplam 340 farklı noktaya uçarak ülkemizin küresel bayrak taşıyıcısıdır.

89 yıl önce kurulan THY, aradan geçen sürede global bir marka olurken dünyanın en fazla ülkesine ve uluslararası noktaya uçan hava yolu olarak dikkati çekmektedir. THY’nin uçtuğu her nokta Türkiye’nin ekonomisinin hem ticaret, hem turizm hem de yatırıma açılan bir kapısı niteliğindedir.

Bu anlamda hem Türkiye hem iş insanları için böylesi önemli bir markanın platinum üyemiz olarak ailemizde olmasının hem Türkiye-Birleşik Krallık ticaret hacmine hem de MUSİAD ailemize sonsuz katkı sağlayacağını biliyoruz. Bu vesileyle, MUSİAD UK ailesine hoşgeldiniz demek istiyoruz.” diye ifade etti.

”MÜSİAD UK olarak hem iş dünyasına hem de yaşadığımız bölgenin sorunlarına, çözüm noktasında katkı sunmak için ekibimizle birlikte çalışıyoruz” diyen Bingöl, ”misyonumuz  üye sayımızı artırarak yaptığımız ve yapacağımız çalışmalara katılımı artırarak sorunların geniş bir kesimle ortak akılla çözüme ulaşmasını sağlamaktır. Bundan sonra da çalışmalarımız hem üye bazında hem de bölge sorunlarının çözümü noktasında devam edecektir. ve tekrardan THY’ ye aramıza hoşgeldiniz.” dedi.

Hülya Özkoyuncu

Tema Tasarım |