Ana Sayfa Kuzey Kıbrıs 28 Haziran 2020

Ünlü Yıldız Ayşegül Zaim Spoon Lounge’de Kalpleri Fethetti

Kıbrıs’ın Sevilen en ünlü ses sanatçısı Ayşegül Zaim Spoon Lounge, Sevenlerine merhaba dedi. Hayatın normalleşmesi ile birlikte…

Kıbrıs’ın Sevilen en ünlü ses sanatçısı Ayşegül Zaim Spoon Lounge, Sevenlerine merhaba dedi. Hayatın normalleşmesi ile birlikte uzun zaman evlerinde izole olmuş sanat severler kendilerini Spoon Lounge’ye attı. Yaz konserlerinin başladığı şu günlerde Kıbrıs’ın çok sevilen ses sanatçılarından Ayşegül Zaim sahne performansı ile adeta sevenlerine ilaç etkisi yarattı. Ayrıca büyülü sesi ile Sevenlerin kalbini fethederek unutulmayacak bir 3 saat yaşattı.

 YAZ KONSERLERİ AYŞEGÜL ZAİM İLE STARTD VERDİ BÜYÜLÜ SESİ KALPLERİ FETHETTİ

Corona Öncesi Merit Hoteller zinciri ve Spoon Lounge’de sahne alan güzel sanatçı hayatın normalleşmesi ile birlikte  Spoon Lounge’ de  yaza merhaba dedi.  Yaz konserleri “O” muhteşem ses Ayşegül Zaim ile başladı.

Kuzey Kıbrıs’ın en güçlü seslerinden Ayşegül Zaim, önceki gece Spoon Lounge’da sahne aldı. Üç saatlik muhteşem bir konser veren Ayşegül Zaim kendisini izlemeye gelen dinleyicileri ile birlikte dev bir koro eşlik etti.
Spoon Lounge , ünlü isimleri ziyaretçileriyle buluşturacağı muhteşem yaz konserlerinin ilkinde Ayşegül Zaim sahne aldı.
 Spoon Lounge’da birbirinden çok sevilen şarkılarıyla müzik ziyafeti sunan Ayşegül Zaim muhteşem sahne performansı ile sevenlerinden tam not aldı. Adeta yerinde duramayan Ayşegül Zaim zaman zaman hayranlarının yanına giderek onlarla hasret giderdi. Yoğun ilgi gören konserde Ayşegül Zaim hayranları Spoon’da muhteşem bir koro oluşturdu. Sanat Eserlerine bakılacak olursa;
Ayşegül Zaim’in  ilk albümüm “Türkü Gözlüm”dü… Sonrasında “Ve Geldi Aşk” ve şimdi yeni Singlesi ise “Göç Eylesem” oldu.  “Göç Eylesem” dijital platformda  yayına girmesiyle birlikte inanılmaz bir rekora doğru koştu, adından sıkça bahsedilir oldu. Kıbrıs ve Dünya genelinde Aynı zamanda TC TV lerinde ve  radyolarında 1 numaraya yükseldi.  Yüze yakın sözü ve müziğe  ait şarkıları olan güzel sanatçı aynı zamanda BRTK’ da Program yapımcısı ve yönetmeni “Kuzey Kıbrıs’ın Gözde Yıldızı.”
Hülya Özkoyuncu

Tema Tasarım |