LONDON WEATHER
Ana Sayfa Gündem, Kuzey Kıbrıs, Magazin, Spor, Türkiye 23 November 2021

KALDER ve Fenerium Ulusal Kalite Üyeliği imzalandı

KALDER ve Fenerium Ulusal Kalite Üyeliği imzalandı Kalder tarafından Mükemmelliğin temel kavramlarını benimseyip hayata geçirilmek amacıyla yürütülen…

KALDER ve Fenerium Ulusal Kalite Üyeliği imzalandı

2021-11-23 Güncelleme: November 23, 2021 00:06

KALDER ve Fenerium Ulusal Kalite Üyeliği imzalandı

Kalder tarafından Mükemmelliğin temel kavramlarını benimseyip hayata geçirilmek amacıyla yürütülen “Ulusal Kalite Hareketi” ne katılarak Kalder üyesi olan son isim “Fenerium” oldu.

Avrupa ve Türkiye de ilk kez EFQM modelini benimseyen ilk ve tek spor kulübü iştiraki özelliğinde kazanan Fenerium la yapılan “UKH iyi niyet Bildirgesi” imza töreni FB Spor Kulübü YK toplantı odasında gerçekleştirdi.
Törene Fenerium Genel Müdürü Bahadır Baştüzel,Fenerbahçe Genel Sekreteri Burak Çağlar Kızılhan,Fenerium dan sorumlu YK üyesi Esin Gürel Argat ile Fenerium YK üyeleri Mustafa Kemal Danabaş,Bekir İrdem temsil ederken,
KALDER i temsilen Yönetim Kurulu Başkanı Yılmaz Bayraktar, YK üyeleri Fatma Aydoğdu,Mutlu Kutlu ile Tuğrul Baran, Genel Sekreter Sabri Bülbül üyelik Sanem Paklar,TMÖ Sekreteri Esra Karakaş Kurşun,Türkiye UKH Yön. Melisa Örnek ve Kur.Ilt.Yön.Ceren Sırdar katıldı.

Tema Tasarım |