LONDON WEATHER
Ana Sayfa Dünya, Ekonomi, ENERJİ, Gündem, Türkiye 9 December 2021

Lojistiğin Arkasında ki Güç

Türk İhracatçısı,yükünü lojistiğin dijital adresinden gönderebilecek. Lojistiğin Arkasında ki Güç mottosu ile Lojistik Sektörünü geliştiren öncü yatırımlar…

Türk İhracatçısı,yükünü lojistiğin dijital adresinden gönderebilecek.

Lojistiğin Arkasında ki Güç mottosu ile Lojistik Sektörünü geliştiren öncü yatırımlar yapan Arkas Lojistik “Dijital hızda taşımacılık için,müşterilerinin taşıma ihtiyaçlarına proaktif bir yaklaşımla cevap veren,ülkemiz dış ticaretini destekleyecek yeni girişimi www.shipeedy.com ‘ u tanıttı.

Basın  toplantısında konuşan Arkas Holding Ceosu Onur Göçmez ,Genel Müdür Serhat Kurtuluş, Stratejik Dönüşüm ve Müşteri Deneyim Koordinatörü Emre Ertürk katıldı.

Arkas Holding Ceosu Onur Göçmez, “Yeni Nesil Dijital Lojistik platformu olan Spipeedy ,Arkas Lojistik kalitesi ve güvencesini başta Kobiller olmak üzere ihracat ithalat yapan tüm işletlemelere sunmak,onların Lojistik süreçlerini kolaylaştırmak ve büyümelerine katkı sağlamak için kuruldu.

Spipeedy ile,hizmet verdiğimiz kurumların,dünyanın her hangi bir noktasından farklı her hangi bir noktasına göndermek istedikleri denizyolu komple yük (full konteyner) partiyel yük,hava kargo ve demiryolu yüklerini zahmetsizce göndermelerini sağlıyoruz.

Dünyanın 150 ülkesinde 750 farklı noktaya online denizyolu parsiyel fiyat teklifi sunarak, müşterilerimizin Lojistik operasyonlarını yönetmesini kolaylaştırıyoruz.Önümüzdeki dönemde Spipeedy’e ekleyecegimiz yeni özelliklerle sistemimizi geliştireceğiz.

Aynı zamanda ülke genelinde,organize Sanayi Bölgelerinde düzenleyeceğimiz aktivitelerle hem onları Spipeedy ile tanıştıracağız hem de ,Türk İhracatçısının her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.dedi.

 

 

 

 

Tema Tasarım |