Ana Sayfa Gündem 9 Şubat 2021

Muharrem İnce hakkında bomba iddia

Yenilik Partisi Bilişim Komisyon Başkanı Ali Hıdır DİNÇER, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada Muharrem İnce hakkında çarpıcı iddialarda bulundu.

Sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklarında çarpıcı iddialarda bulunan, Yenilik Partisi Bilişim Komisyon Başkanı Ali Hıdır DİNÇER, Ychp’den istifa eden Muharrem İnce’nin, Chp’ye küsen seçmeni toplaması için Ychp Lideri Kılıçdaroğlu tarafından organize edildiğini öne sürdü.

Muharrem İnce’nin Ychp lideri Kılıçdaroğlu’nun koltuk değneği olduğunu ifade eden Dinçer; “Chp’den istifa eden Muharrem İnce kendi iradesi ile hareket emek için istifa etmedi. Chp’ye küsen seçmeni toplayıp olası bir seçim durumunda tekrar Kılıçdarığlu’nun önüne atmak için bizzat Kılıçdaroğlu tarafından organize ediliyor. Muharrem İnce Kılıçdaroğlu’nun koltuk değneğidir. Her ne zaman Kılıçdaroğlu sıkışsa hemen imdadına İnce yetişiyor. Muharrem İnce’nin parti kuruyorm diyerek sözde Memleket Hareketini başlattığı zamana bakalım.  Kongrelerde çarşaf ve blok liste tartışmaları başlıyor. Listelerde haksızlıklar yapıldığı için  Kılıçdaroğlu çok aşırı tepki almaya başlıyor. Seçmen ve üyeler Kılıçdaroğlu’na aşırı derecede tepki gösterirken bir anda Muharrem İnce parti kuracağım diyerek meydana çıkıyor. Muharrem İnce meydana çıkınca Kılıçdaroğlu’na tepki gösterenlerin hepsi bir anda Kılıçdaroğlu ve yaptığı sahtekarlıkları unutuyorlar, Muharrem İnce’ye odaklanıyorlar ve Muharrem İnce’ye tepki göstermeye başlıyorlar.  Ne kadar manidar bir durum değil mi ?  Üyeler ve seçmen aşırı derecede tepki gösterip Kılıçdaoğlu’nun göndermek için çabalarken Muharrem İnce ortaya çıkıyor bütün tepkileri kendi tarafına çekiyor ve Kılıçdaroğlu’nu kurtarıyor.” dedi.

Bu zamana kadar aklın neredeydi?

Chp’de o kadar haksızlıklar yapılırken Muharrem İnce’nin hep sessiz kaldığını belirten Dinçer; “Bu zaman kadar neden sustun aklın neredeydi Tavukçu Muharrem ? Ychp lideri Kemal denen düzenbaz o kadar ATATÜRK’çü vatan sever insanları ihraç ederken neden sessiz kaldın ? Genel Başkanımız Sayın Öztürk Yılmaz haksızlıklara sessiz kalmadığı için, Ychp’deki çeteler tarafından bin bir türlü dümenle ihraç ediliğinde neden sessiz kaldın ? Şimdide kalkmışsın utanmadan, yüzün kızarmadan ATATÜRK’e kefere diyenlerle aynı yerde olmam diyorsun. Bu zamana kadar aklın neredeydi acaba?  Sırf Cnn’e çıktı diye bahane edip üye  ihraç eden Kemal ve Çetesi, parti kuracam diye bas bas bağıran bir kişiyi ihraç etmiyor. Akla mantığa sığmayacak şey. Sen gerçekten kendi iradenle hareket etmiş olsaydın şimdiye kadar ihraç edilmiştin. Bırak insanların aklı ile alay etmeyi Sen Chp’ye küsen seçmeni toplayıp tekrar Kılıçdaroğlu’nun önüne atmak için meydana çıktın bu açık ve net. Hiç boşa laf edebiyatı yapma. Lafın özü şu Kılıçdaroğlu ve Muharrem İnce danışıklı dövüş içindedir. ” dedi.

Tema Tasarım |