LONDON WEATHER
Ana Sayfa Dünya, ENERJİ, Gündem, Türkiye 3 December 2021

PETRONET Enerji Zirvesi ve TÜYAP Fuarında göz doldurdu.

Türkiye Enerji Piyasasının,kamu ve özel sektör birlikteliği ile gerçekleştirilen en büyük organizasyonu olan ve Antalya Regnum Carya…

PETRONET Enerji Zirvesi ve TÜYAP Fuarında göz doldurdu.

2021-12-03 Güncelleme: January 12, 2022 01:06

Türkiye Enerji Piyasasının,kamu ve özel sektör birlikteliği ile gerçekleştirilen en büyük organizasyonu olan ve Antalya Regnum Carya Golff Hotelde gerçekleştirilen  “Enerji Zirvesi”nde Petronet A.Ş yine yerini aldı.

Petronet A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Haluk GEMİCİ 2021 yılının,Petronet’in yılı olduğunu ifade ederken, 2022′ in hem Kamuda hem de Özel Sektörde zor geçeceği bir dönemde,
Stratejik gelişim programımızda SEÇ-G standartlarına, akaryakıt kalite güvencesinin sağlanmasına önem veren Dünya devi LUKOİL ile TÜRKİYE otomasyon yenileme Anlaşması yapmanın gururunu hep birlikte yaşıyoruz.

Yine Ülkemiz Ticari Deklarasyonda önemli adımlar atarken bizde PETRONET A.Ş olarak her daim “Başarı Onu O Başarmayı Seviyor” Sloganımız ile Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu’nun TÜYAP‘da düzenlenen 9. Eurasia Rail Fuarı’nda bulunan standımızı ziyaretinden mutluluk duyduk. Kendilerine yeni milli projelerimizi anlattık.

Ayrıca Milli hamlemizde ilk TCDD projemiz ile PETRONET A.Ş nin gururu olan “TCDD OTOMASYON PROJESİ” ile birlikte,diğer İnovasyon sistemleri hakkında TCDD Genel Müdürü sayın Metin Akbaş ile  Eurasia Rail Fuarında bir araya geldik. Dedi.

Petronet A.Ş Yönt. Kur. Başk.

Haluk Gemici 

 

Tema Tasarım |