LONDON WEATHER
Ana Sayfa Gündem 2 April 2022

Ayşegül Abacı İŞKAD 2022’de

Geçtiğimiz haftasonunu Adana’da geçiren Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER), İş Kadınları Derneği (İŞKAD) üyeleri ile…

Geçtiğimiz haftasonunu Adana’da geçiren Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER), İş Kadınları Derneği (İŞKAD) üyeleri ile düzenlenen organizasyonda bir araya geldi. KOİDER ve İŞKAD üyesi kadınlar ortak projelerle de aralıksız çalışacaklarını ifade ettiler.

İş Kadınları Derneği (İŞKAD) Başkanı Berman Mantı ve yönetimi, Kocaeli İş Kadınları ve Yöneticileri Derneği (KOİDER) Başkanı Nilgün Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerini Adana’da konuk etti. Kadın girişimcileri desteklemek ve kadın dayanışmasını büyütmek için gerçekleşen toplantıya KOİDER’in de kurucu üyesi olduğu Girişimci İş Kadınları Federasyonu (GİFED) Başkanı Huriye Serter de katıldı. Adana Hiltonsa Otel’de düzenlenen toplantıda, işbirliği yapmak ve network ağı oluşturmak için fikir alışverişinde bulunuldu. Kadının üretime katılımının arttırılması üzerine konuşuldu.

2021 yılında Yöresinde fark yaratan Kadın Girişimciler kategorisinde Hatay Yayladağı ilçesinde başlayan iş yaşamında,enerji sektörü başta olmak üzere, girişimcilik alanında sayısız ödülle değer katan, iyiki varsın dediğim DEFNE PELET Yetkilisi Ayşegül Abacı, Yine her zaman olduğu gibi “Heyecanla anlattım” dediği hayat hikayesinde bir Ödüle daha layık görüldü.

 

Tema Tasarım |