LONDON WEATHER
Ana Sayfa Gündem 21 April 2023

MEHMET HANİFİ ÖZTOPRAK; “ŞİMDİ YENİLİK ZAMANI”

Yenilik Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Mehmet Hanifi Öztoprak, 14 Mayıs 2023 seçimlerine parti olarak hazırlandıklarını ve bu…

MEHMET HANİFİ ÖZTOPRAK;  “ŞİMDİ YENİLİK ZAMANI”

2023-04-21 Güncelleme: April 21, 2023 09:21

Yenilik Partisi Gaziantep Milletvekili adayı Mehmet Hanifi Öztoprak, 14 Mayıs 2023 seçimlerine parti olarak hazırlandıklarını ve bu süreçte her kesimin gönüllerinde taht kurduklarını söyledi.
Yenilik Partisi Gaziantep Milletvekili Adayı Mehmet Hanifi Öztoprak, partisinin çalışmaları hakkında bilgiler verdi. Seçime sayılı günler kala heyecanın yükseldiği Gaziantep’te projeleri ile alakalı açıklamalarda bulunan Öztoprak, “Artık yenilenmenin vakti geldi. Şimdi yenilik zamanı mesajını verdi.

Yenilik Partisi Gaziantep Milletvekili adayi Mehmet Hanifi Öztoprak, 14 Mayıs seçimlerine 81 ilde kendi listeleriyle gireceklerini belirterek, “Gaziantep ve Türkiye genelinde çalışmalarımız aralıksız devam ediyor. Vatandaşlarımız artık yenilik istiyorlar. Bizlerde Yenilik Partisi olarak bu değişime öncülük edeceğiz. Yapmış olduğumuz ziyaretlerde halkımızın aday arkadaşlarımıza ve partimize ilgisi bir hayli yüksek. İnşallah 14 Mayıs seçimlerinde Türkiye’ye Yenilik gelecek” şeklinde konuştu.

Yenilik Partisi’nin doğruların peşinde ülkenin faydasına olan tüm projelere destek vereceğini belirten Öztoprak,”Doğruları savunurken, yanlışlara da dur diyeceğiz. Bu nedenle halkımızdan destek istiyoruz. Genel Başkanımız Öztürk Yılmaz liderliğinde 2020 kurulan partimiz kısa sürede halkın güvenini kazanmış güçlü bir partidir. Biz hizmete adayız, hizmet için geliyoruz. İnşallah Yep yeni daha mutlu, daha huzurlu bir Türkiye için geliyoruz” dedi.

Tema Tasarım |