LONDON WEATHER
Ana Sayfa İngiltere 18 Kasım 2023

Nural Ezel, David Lloyd Club’ın tanıtım yüzü oldu

David Llyod Enfield’ın restorasyonu sonrasında yapılan açılışta kurdeleyi, spor camiası ve Türkçe konuşan toplumun önde gelen isimlerinden Olay gazetesinin sahibi Nural Ezel kesti. Ezel, dünyaca ünlü kulübün tanıtım yüzü oldu.

Nural Ezel, David Lloyd Club’ın tanıtım yüzü oldu

2023-11-18 Güncelleme: Kasım 18, 2023 20:43

David Llyod Enfield’ın restorasyonu sonrasında yapılan açılışta kurdeleyi, spor camiası ve Türkçe konuşan toplumun önde gelen isimlerinden Nural Ezel kesti. Ezel, dünyaca ünlü kulübün tanıtım yüzü oldu.

İngiltere genelinde 132 şubesi olan, Enfield şubesinde 7000 üyeli fitness club CEO’su Lydon Weitz, açıklamalarda bulundu.

David Llyod’a 10 yıl önce katıldığını söyleyen Weitz, “O günden bu güne tesislere yapılan yatırımlarla çok büyük değişiklikler oldu. İş adamlarından ev bayanlara, profesyonel sporculardan dinlenmek isteyenlere kadartoplumun her demografisine hitap ediyoruz. Tesislerimize çok büyük yatırımlar yaptık, çok geliştirdik ve müşterilerimizin hepsinde bunun mutluluğu görüyoruz.” dedi.

İyilik Yap Kampanyası

Kurum olarak “İyilik Yap” kampanyamız kapsamında, ihtiyac sahibi insanlara mont ve yemek dağıtıp,Noel döneminde yatacak sıcak bir yer vermek gibi yardımlarda bulunduklarını belirten Weitz, bu tür kampanyaların devam edeceğini belirtti.

“Nural Ezel’in Önerilerini Alacağız”

Weitz, topluma yapacakları yardımlarda 32 yıldır en sadık kulüp üyesi olan olan Nural Ezel’in önerilerini ve tavsiyelerini alacaklarını kaydetti.

Ezel: “Kendimi Evimde Hissediyorum”

Nural Ezel ise 32 yıldır David Llyod Club Enfield’ın üyesi olduğunu, kulübün her açıdan güvenli olduğunu ve kendini bir aile ortamında hissettiğini söyledi.

Hülya Özkoyuncu

Tema Tasarım |