Ana Sayfa Gündem 1 Nisan 2021

İYİ Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Hayati Güneş : RAMAZAN AYI SAĞLIK VE HUZUR GETİRSİN

İYİ Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Hayati Güneş Ramazan Ayı nedeniyle yaşadığı manevi hissiyatı aynı inançla paylaştığını…

İYİ Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Hayati Güneş Ramazan Ayı nedeniyle yaşadığı manevi hissiyatı aynı inançla paylaştığını ifade etti.

 

RAMAZAN AYI SAĞLIK VE HUZUR GETİRSİN

İYİ Parti Ankara İl Başkan Yardımcısı Hayati Güneş , tüm İslam Aleminin Ramazan Ayı nedeniyle yaşadığı manevi hissiyatı aynı inançla paylaştığını ifade ederek şunları söyledi : Milyonlarca insan Ramazan Ayının gelişini sevdikleri ve çevresiyle beraber kutlamaya ve huzurunu paylaşmaya başladı. Müslüman alemi için mübarek günlerin başlangıcı olan bu ay içinde dünya genelinde yaşadığımız tüm olumsuzlukların düzelmesini en kalbi duygularımla diliyorum.

KADİM BİR İNANÇ SİSTEMİNE SAHİBİZ

Anadolu’nun Hacı Bektaş , Hacı Bayram , Mevlana gibi önemli dini büyüklere , alimlere ev sahipliği yaptığını belirten Güneş , “İnsanımız hem dinimizle hem töremizle kültürel değerlerini bugünlere taşımıştır. Her ne zorluk yaşarsak yaşayalım aziz milletimizin kültürel kodları milli ve manevi değerlerimizi diri tutmuştur. Bu mübarek ay içinde temennim odur ki her ne olursa olsun milli birliğimizin ve beraberliğimizin sonsuza kadar devam etmesidir. Aziz Milletimizin ve tüm Islam aleminin huzurlu bir Ramazan Ayı geçirmesini diliyorum.

Tema Tasarım |