LONDON WEATHER
Ana Sayfa ENERJİ, Gündem, İYİKİ VARSIN, Türkiye 16 Aralık 2021

SEKTÖRE Yeni Ses Yeni Nefes ,7 KITA PETROLCÜLÜK

Türkiye Enerji Sektöründeki pazar payını ve istasyon ağını her geçen gün artırarak Türkiye’de akaryakıt dağıtım sektöründe tüketicinin…

Türkiye Enerji Sektöründeki pazar payını ve istasyon ağını her geçen gün artırarak Türkiye’de akaryakıt dağıtım sektöründe tüketicinin ilk tercihi olma temel hedef ve prensibiyle hareketle ,Yeni Ses, Yeni Nefes başlığı altında 7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş. nin güç birlikteliği her geçen gün adından söz ettirmeye başladı.

7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş. nin Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Gökhan AKIN , Sektörün Bileşenleri ve Firmaları ile alakalı şu ifadelere yer verdi.
Sektörün büyük oyuncuları arasında ilk 10 da yer amayı hedefledik bunu da başardık inancındayım. Kısa zamanda Yerli şirket olarak standartları belirleyen, hep daha fazlasını sunan ve fark yaratan bir marka olduk. Yaşanan küresel salgına rağmen, hizmet kalitemiz ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla aralıksız hizmet vermeye devam ediyoruz.
Firmamız ,güçlü altyapısı , gerçekçi vizyonu ve ülkemize olan inancıyla son 2 yılın en hızlı ve tutarlı büyüyen petrol şirketi haline gelmiştir. Ülkemizin Akaryakıt Piyasasında ki enerji talebi üzerinden bakılarak, özellikle küresel petrol piyasalarında bağımsız olarak belirlenen ve öngörülmesi zor olan ham petrol fiyatları üzerinden piyasa yapısı ve iç piyasa fiyatlarının oluşum süreci incelendiğinde bizler bu döngünün neresinde olabileceğimizin hesaplarını yaptık. -Çeşitli iş kollarında sürekli yatırımlar yaparak ve eğitimli iş gücü sağlayarak Türkiye ekonomisinin gelişmesinde önemli bir görev üstlenmeyi amaç edindik. Çeşitli iş kollarında sürekli yatırımlar yaparak ve eğitimli iş gücü sağlayarak Türkiye ekonomisinin gelişmesinde önemli bir görev üstlenmeyi amaç edinmiş bir alt yapı ile altında 7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş yi kurduk.

Yeni Bayilik Sistemimiz ile mevcut ve potansiyel bayilerimiz ile yaptığımız iletişim ve temasların her aşamasında olumlu etkilerin geri dönüşümünde Başarıyı yakalama fırsatı bulduk. Bizim vizyon er alt yapımızda “Başarı Onu ,Onlar Başarıyı Seviyor “ sloganımız ile sadece ve sadece BAŞARI yı hedefliyoruz.

7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş YÖNETİM Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Emrullah ARTIK ,
Enerji Sektöründe yapılan araştırma sonuçlarına göre, sektörümüzün en değerli ve en güçlü markası olma yolunda azimliyiz. İstikrar ve büyüme tüm bu güzel gelişmeler işlerimizi tüketici odaklı ve bütünsel yapma yolunda itici bir güç olarak bizleri daha çok motive ediyor. Bundan sonrası için de aynı inanç ve azimle tüketicimizle bağ kurmaya ve güven içeren marka vaadimizle çalışmalarımıza devam edeceğiz Biz ülkemize olan sevgimiz, müşterilerimizle kurduğumuz bağ ve Türkiye’nin en sevilen akaryakıt dağıtım markası olarak kalıcı olmayı hedeflediğimiz için 300 e yakın Bayii sayısına ulaştık. Bayilerimiz ile Ülkemizin 7 Bölgesinde İkmal noktaları dışında ,TÜPRAŞ ile yaptığımız bağlantılar neticesinde 2022 yılı itibarı ile ikmallerimiz gerçekleştirilecektir. Türkiye’nin en güçlü markaları arasında olmaktan da ayrı bir mutluluk duyuyor ve bu çıtayı daha da yukarı çıkarmak için tüm gayretle 7/24 hizmetimize devam ediyoruz dedi.

7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş Başarıdan Başarıya koşuyor. Bu Başarıların altında Bülent OMAY faktöründen de bahsetmeden olmaz. Ülkemizin 7 Bölgesinde ve 81 Vilayetindeki üstün başarısı tartışılmaz;
Ben Akaryakıt Sektörü ; sayesinde insanı ve toplumu tanıma ve anlama imkanı buldum. İnsanlara ve şirketlere faydalı bir iş yaptığımı düşünerek mutlu oldum. Bu işin bana öğrettiği yöntemler sayesinde şu anda 7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş olarak Türkiye’nin güzide markasına destek verdiğim gibi, kendi fikirlerimi de etkili bir şekilde anlatmanın yollarını keşfettim. Ben uzun yıllardır enerji sektöründe çalışmaktan gurur duydum ve bu işi yapmaktan çok büyük keyif aldım. Sektörün ve Firmamın bana bu imkanı vermesinden ötürü, kendimi hep çok şanslı hissettim diyerek sözlerini sonlandırdı.

7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş ne Ülkesine olan sevdası, istikrarlı ve kararlı duruşu adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tema Tasarım |