LONDON WEATHER
Ana Sayfa Gündem 25 Kasım 2021

Tüyler ürperten gerçekler.

Türkiye günlerdir küçük Müslüme’nin ölü bulunmasını konuşuyor. Tutuklanan dedenin Müslüme’yi traktörü ile götürdüğünün görüldüğü ortaya çıktı. Dede, bunu gören bölgedeki çocukları da ölümle tehdit etti. Dedenin, Müslüme’nin ailesinden bir isme de tecavüz ettiği ve bu sebeple tutuklandığı da öğrenildi.

Tüyler ürperten gerçekler.

2021-11-25 Güncelleme: Kasım 25, 2021 14:46

Odatv’nin YouTube kanalında Odatv Haber Müdürü Fethi Yılmaz’ın bugünkü konuğu, emekli Polis Müdürü Feramuz Erdin oldu. Erdin, Müslüme’nin ölü bulunmasıyla ilgili Odatv’ye yeni bilgiler verdi.

“GÖRENLER VAR, DEDE TEHDİT ETMİŞ”

Müslüme’nin ilk olarak dedesi tarafından traktörle cesedin bulunduğu bölgeye yakın bir yere götürüldüğünü ve olayın başka çocuklar tarafından görüldüğünü ilk kez Odatv’de açıklayan Erdin, dedenin gören çocuklara ölüm tehditleri savurduğunu söyledi.

“BOYNUNDA DEDENİN DNA’SI BULUNDU”

Erdin, olay yeri inceleme ekiplerinin yaptığı incelemenin ardından Müslüme’nin cesedinde, boyun kısmında dedesinin DNA’sının bulunduğu ve bu durumun ilk bakışta dedeyi suçlu gibi gösterdiğini ancak küçük çocuğun nasıl öldüğüne dair bir bilgi olmadığını aktardı.

“AİLE İÇİNDEKİ BİR TECAVÜZDEN DOLAYI TUTUKLANDI”

Erdin ayrıca ilk kez Odatv’de açıkladığı bilgiye göre, dedenin Müslüme’nin ölü bulunmasından dolayı değil, daha önce aile içindeki bir tecavüzden dolayı tutuklandığını söyledi.

Cesette bulunan DNA’nın çocuğa karşı bir istismar göstergesi olmadığını belirten Erdin, en büyük şüphelinin yine de dede olduğunu belirtti.

Tema Tasarım |