Ana Sayfa Spor 15 Mart 2021

Milletvekili Şahin’den Futbol Takımlarına Destek

AK Parti Gaziantep Milletvekili ve Türkiye Büyük Millet Meclisi İdare Amiri Ali Şahin, Karkamış ilçesindeki Barak Futbol Turnuvası’nda yer alan futbol takımlarına futbol topu desteğinde bulundu.

ŞAHİNE’ BÜYÜK İLGİ

Gaziantep Nizip Milletvekili bir takım açılış ve temaslar için memleketine ziyarette bulundu.  temaslar arasında turnuvanın yapıldığı Yeşerti Mahallesi’ne gelen Şahin, burada futbolculara başarılar dileyerek bir süre oynanan maçı izledi. Maç sonunda takımları tebrik eden Şahin, turnuvada yer alan 18 mahalle takımına 5’er futbol topu hediye etti.

Küçük bir tören gerçekleşti. Törende Ali Şahin yoğun ilgi ve sevgi yumağı ile karşılandı. Törende  küçük bir konuşma gerçekleştiren Milletvekili Şahin, Barak Futbol Turnuvası’nda her mahallenin futbol takımına futbol topu desteği vererek katkıda bulunduklarını söyledi.

BİRLİK VE BERABERLİK MESAJI VERDİ

Birlik, beraberlik ve kaynaşma adına gerçekleşen turnuvadan duyduğu memnuniyeti belirten Şahin, şunları kaydetti:

“Eğer biz gençlerimizi köylerimizde tutmak ve bir takım zararlı alışkanlıklardan uzak tutmak istiyorsak gençlerimizi spora yönlendirip sporla iç içe yapmamız gerekiyor. Spor benim için çok önemli ve bu önemli çalışmayı kırsal bölgelerde hayata geçirmek de bir o kadar önemli.

Çünkü gençler arasında yapılan her türlü sportif faaliyetin gençlerimizi uyuşturucudan, kahvehane köşelerinden uzaklaştıracağına inanıyorum. Bunun için bu turnuvayı düzenleyen herkesi tebrik ediyor, emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunuyorum.”

Tema Tasarım |