LONDON WEATHER
Ana Sayfa Gündem 1 February 2022

Bilgi İnfo Gerçek mi? Bilgi info nedir?

Bilgi info denilerek Son günlerde başta İnstagram olmak üzere bazı sosyal medya platformlarında, Ben günlük şu kadar…

Bilgi info denilerek Son günlerde başta İnstagram olmak üzere bazı sosyal medya platformlarında, Ben günlük şu kadar para kazandım sizde kazanabilirsiniz şeklinde bir video geziyor.  Videoda bahsedildiği gibi gerçekten o kadar basit bir şekilde o kadar yüksek miktarda para kazanmak mümkün mü ?

Paylaşılan videoda Google’ye Bilgi İnfo yazıp ilk  siteye girin diyor ve sitede, fotoğraf çekerek para kazanma, reklam izleyerek para kazanma, müzik dinleyerek para kazan gibi bir takım para kazanma yöntemleri anlatılmış. Fakat sitede anlatılan o  yöntemler, videoda bahsettikleri gibi basit şekilde, bir günde 800 TL, 1000 TL gibi  yüksek miktar kazandıracak yöntemler değil. Zaten o kadar yüksek miktarları da basit şekilde kazanmak mümkün değil. Her şeyin bir zorluğu vardır. Hiç bir şey basit değildir. Şayet öyle basit olsa herkes milyoner olurdu.

Videoyu yapan kişi sadece kendi sitesini ön plana çıkarmak için kendince bir senaryo yazmış. Sizler Google’ye Bilgi İnfo yazıp siteye girdiğinizde para kazanmıyorsunuz, o kişiye para kazandırıyorsunuz. Bilgi İnfo diye arama yapıp o siteyi tıkladıkça o site daha çok ön plana geliyor ve o sitenin sahibi kazanıyor siz değil.

Tema Tasarım |