LONDON WEATHER
Ana Sayfa Dünya, Eğitim, ENERJİ, Gündem, Türkiye 31 Ocak 2022

 İyi ki varsın Nadir Özkılınç

Geçmiş tarihinde, Güzel Anadolu’nun tarihi süreç içindeki yaşam çeşitliliği ile , bizlere bugüne kadar kesintisiz intikal eden…

 İyi ki varsın Nadir Özkılınç

2022-01-31 Güncelleme: Şubat 13, 2022 05:26


Geçmiş tarihinde, Güzel Anadolu’nun tarihi süreç içindeki yaşam çeşitliliği ile , bizlere bugüne kadar kesintisiz intikal eden kültürel zenginliklerle , Uygarlıkların Bahçesi’ olarak adlandırılan, güzelliği sadece deniz kenarında yay gibi uzanan sahilinde, her şeyden uzak, sakin ve keyifli tatil için mavisinin yanında esrarengiz yeşilin buluştuğu dağlarında eşsiz zamanlar geçirmenin keyfini yaşayabileceğiniz Marmara’nın eşsiz yerleşim yeri Karamürsel

İyi ki varsın yazı dizimde ,Enerji başta olmak üzere, Madeni yağ, Elektronik ,Lojistik ,Akaryakıt ve LPG sektörlerinde, petrol ürünlerinin satış faaliyetler zinciri üzerinde çalışmalar yapmak amacı ile güçlü, güvenilir ve objektif ilkelere dayalı profesyonel bir kişi olmanın gururunu yaşıyor .

27 Aralık 1979 yılında ,yukarıda eşsiz doğa güzellikleri ve zengin tarihi zenginlikleri ile Marmara’nın incisi, Kocaeli’nin gözde ilçesi Karamürsel de dünyaya geldi. Öğrenim yıllarını doğup büyüdüğü yer olan Karamürsel ‘de tamamladıktan sonra,1999-2001 yılları arasında Vatani görevini Siirt’te 2000 yılında gerçekleştirerek , 1992 yılında ailesi ile akaryakıt sektöründe Turkuaz Akaryakıt Dağıtım Şirketi ile başlayan bayilikle çekirdekten yetişmesi Akaryakıt ve Dağıtım Sektör bileşenleri onun vazgeçilmezi halini alarak ,Ticari Hayat ta yerini aldı.

Nadir Özkılınç , 2002 yılında TOSHİBA İzmit Bölge Müdürlüğü’nde, Elektronik -Teknik Satış biriminde ; Şirket, sektör ve bölge sınırlarını aşarak, müşteri ve toplumla el birliği içinde yeni faaliyet alanları ve değerler oluşturmak adına 5 yıl görev aldı .

Dünya üzerindeki 30 ülkede, üretim tesisleri ile , Global bir şirket olma unvanı ile networkünü optimize ederek hangi ülkede hangi yağlarını üretip hangi ülkelere tedarik edileceğini bilen Kurumsal MOBİL madeni yağlar ile 2007 yılında Kocaeli’ de tanıştı. Distribütör satış olarak görev aldığı biriminde, Türkiye Endüstriyel pazardaki tecrübelerine bir yenisini kazandırmanın heyecanını yaşadı ve bu görevini 2013 yılına kadar 6 yıl sürdürdü.
Ülkemiz Enerji Sektöründe Akaryakıt ve madeni yağ piyasalarının lider konumunda hem toptan hem de perakende klasmanlarında ,güçlü altyapısı, ileri görüşlülüğü ve özveri ile çalışan profesyonel kadrosu ile varlığını geleceğe taşımayı planlamakta olan, Sektöründe önemli bir marka olmak misyonuyla yola çıkan, Nanopet Petrol, faaliyet süreci içerisinde 2019 yılında Marmara Bölge hinterlantlında görev aldı.

2019 yılından bugüne kendi firması ile Türkiye’nin köklü, güçlü, saygın ve başarılı geçmişi ile önde gelen Firması BAYLAN GRUP ile Enerji Sektörü başta ,Demir Çelik, Lojistik, endüstriyel ürünlerin satış noktalarında ortak paydada ticareti güçlü şekilde yürütüp sektöre yön vermenin gururunu yaşıyorlar

2019 yılında kendi ismi ile tescil edilen, Nadiroil Sanayi ve Ticaret Limited Şirketini kurdu .Firmanın Akaryakıt İstasyon işletmelerinin yanı sıra, Marmara Bölgesi merkez Kocaeli başta olmak üzere, Türkiye’nin 7 Bölgesinde hizmet veren Firmalarında , Akaryakıt ve madeni yağ ürünlerinin perakende ve toptan satışını gerçekleştirmektedir. Nadiroil ; güven,istikrar ve kararlı duruş çizgisi ve hizmet farklılığıyla sektöründe saygın bir konum elde etmeyi başarmıştır.Her geçen gün, kendini geliştirerek araç filosu ile yurdun her köşesine akaryakıt ulaştırma olanağına sahiptir.

Lisans haklarına sahip olduğu taşımacılık ve lojistik faaliyet alanında , akaryakıt markaları ile hizmet verdikleri Tüm Dağıtıcı Ağı ve müşterileri arasında oluşturdukları köprüde, her zaman güvenilir ve doğru çözüm ortağı olma hedefi ile ‘ “Enerjimizi Enerjinizden Alıyoruz” misyonunun lideri konumunda NADİROİL ,yüksek tirajlı , akaryakıt ve Endüstriyel ürün tüketimi olan ve alımlarını akaryakıt istasyonlarından karşılayamayan profesyonel şirket ve kuruluşların, yurdun her köşesinde toptan akaryakıt satışı gerçekleştirme olanağı sağlamakla birlikte ,inşaat, hazır beton, madencilik, lojistik, nakliye, vinç işletmeleri, yol müteahhitleri, hafriyat, alt yapı, kum ve taş ocakları, kamu kuruluşları ve tekstil firmalarına Tedarik ve lojistik desteği sunmaya devam etmektedir.

2020 ve 2021 yıllarını ,tüm dünyada ve ülkemizde Covid-19 salgını ile mücadele yılları olarak hatırlayacağız. Bu sürecin başından beri, sektör olarak, müşterilerimizin, paydaşlarımızın ve çalışanlarımızın sağlığını korumak ve salgınla mücadeleye katkıda bulunmak en büyük önceliğimiz oldu. Bir yandan rafineri, dağıtım firması, bayi, olarak işyeri tesis ve istasyonlarımızda gerekli tüm tedbirleri alıp, çalışanlarımıza tüm eğitim ve desteği verirken bir yandan da ülkemizde enerji sektöründe devamlılık ilkesi çıktığı yolda akaryakıt ve endüstriyel ürün ikmalinin kesintisiz devamı için elimizden geleni yaptık.
NADİR OİL  olarak, bizler Enerji Sektöründe hedeflenen, istenilen yerlere gelebilmek adına, Sektör temsilcisi olarak Covid 19 pandemi koşulları altında böylesine büyük bir maliyetin, sektörde yaratacağı olumsuz etkilerini anlatmaya çalışıyoruz.

Ülkemizde ,Marmara Bölgesi, enerjide yaklaşık % 40 lık katkısı ile büyük bir segment olmasına rağmen , Akaryakıt ürünleri başta olmak üzere, endüstriyel ürünlerde de görülen tüketimin düşmesi, başta enerji olmak üzere maliyetlerde meydana gelen artışlar, zaten çok kısıtlı bir marj ile çalışan bayileri ciddi ekonomik sıkıntılarla baş başa bıraktı.

Bu ekonomik sıkıntıları aşmak için bayiler bir yandan finansman bulmaya çalışırken, diğer yandan da verdikleri taahhütler nedeniyle dağıtım şirketleriyle karşı karşıya geldiler. Diyor.

Ülkemize ; enerji grubu başta olmak üzere , endüstriyel ve lojistik alanlarında gerçekleştirdikleri üstün hizmet kalitesi ve özellikle, Akaryakıt Dağıtım Firmaları ve istasyon işletmelerine getirdiği hizmet kalitesi ve sayısız başarıları , gerek bölgesel ,gerekse Türkiye’ nin her bölgesine yönelik kaliteli hizmet anlayışı, yardımsever kişiliği ,sektöründeki saygın ve kararlı duruşu ve zengin deneyimleri için teşekkür ediyor, bundan sonraki iş hayatında başarı ve enerji dolu bir yaşam kalitesi diliyor ;

İyi ki varsın Nadir Özkılınç diyorum.

Levent Kandemir

Tema Tasarım |