LONDON WEATHER
Ana Sayfa Gündem, Türkiye 5 Mart 2022

Türkiye’nin en etkin 50 CFO’su ödüllendirildi

Finans ve ekonomi alanında en önemli karar alıcılara ve düşünce önderlerine ev sahipliği yapan 6. CFO Summit…

Türkiye’nin en etkin 50 CFO’su ödüllendirildi

2022-03-05 Güncelleme: Mart 5, 2022 03:12


Finans ve ekonomi alanında en önemli karar alıcılara ve düşünce önderlerine ev sahipliği yapan 6. CFO Summit 2022, İstanbul’da MandarinOirentalBosphorus da gerçekleştirildi.

Finans ve ekonomi alanında en önemli karar alıcılara ve düşünce önderlerine ev sahipliği yapan 6. CFO Summit 2022, İstanbul’da gerçekleştirildi.

MilliyetExecutive DataExpert ve İzİletişim iş birliğinde, BMI organizasyonuyla düzenlenen ve açılış konuşmasını İstanbul Sanayi Odası (İSO) Yönetim Kurulu Başkanı ErdalBahçıvan ın yaptığı CFO Summit 2022, ‘En Etkin 50 CFO’ ödül töreni ile sona erdi.

Zirvede ‘Covid-19 sonrası finansın geleceği ve sürdürülebilirliği’, ‘küresel durgunlukla birlikte dijital finansın geleceği’, ‘riskler ve yeni yönelimler’ gibi konular ele alındı.

Konuşmacılar arasında ise QNB Finans Genel Müdürü ve QNBFinansbank Grup Tüzel Dijital Bankacılık Başkanı OkayYıldırım DoğanHolding İcra Kurulu Başkanı ÇağlarGöğüş Otomotiv Endüstrisi İhracatçıları Birliği Yönetim Kurulu Başkanı BaranÇelik OYAKYatırım Genel Müdürü ErkanÜnal, Şişecam Genel Müdürü GörkemElverici Enerjisa Enerji AŞ Üst Yöneticisi (CEO) MuratPınar, Kalyon Holding CFO’su MustafaKoçar, İGA Havalimanı İşletmesi CFO’su SelahattinBilgen, Aras Kargo CFO’su BarbaraHagen gibi isimler yer aldı.

Tema Tasarım |