LONDON WEATHER
Ana Sayfa Kültür Sanat 1 April 2022

Capra Fiore & Evento ile Eğlenceyi Paylaş

Denizin mavisinin etkisi ve yeşilin terapi gücüyle profesyonel yaşamınıza yeni ilhamlarla katkıda bulunmayı amaçlayan Capra Fiore &…

Denizin mavisinin etkisi ve yeşilin terapi gücüyle profesyonel yaşamınıza yeni ilhamlarla katkıda bulunmayı amaçlayan Capra Fiore & Evento ile özel tasarımlı salonları, teknik ekipman desteği, deneyimli personeli ile iş dünyasında farklı bir konsept arayanların yeni adresi.

2016 yılından bu güne ,gerçekleştirdiği farklı konseptteki birçok kurumsal organizasyon ve referans listesiyle  Capra Fiore & Evento, iş dünyasında prestijli organizasyonlar hedefleyen misafirlerini ağırlamaya devam ediyor.

Sizin için son derece özel ve anlamlı bir günün önemini kavramak… Profesyonel bir hizmet ile bu özel gününüzün mükemmel sonuçlanmasını, anılarda hatırlanmasını ve söz edilecek izler bırakılmasını yapabilmek tek hedefimiz.

Capra Fiore & Evento Yetkilisi Esra Hastunç ,Enerjinizi Enerjimizden Alıyoruz sloganı ile 20 yıllık birikim ve deneyimini 2016 yılında kurduğu Firmasında taçlandırmayı başarmış.

Kurumsal davetler ve düğün organizasyonları konusunda oldukça deneyimli  tecrübeli bir ekip ruhu ile çalışıyorlar.

Özellikle Organizasyonların olmazsa olmazı ,masa düzenlemeleri ve mekan dekorasyonu konusunda ithal kesme çiçeklerin kullanımı sayesinde oldukça iddalılar.

Düğün konsepti Organizasyonlarında , başından sonuna kadar titizlikle takip ederek Sunum Davetiyesinden en ince ayrıntılarına kadar hesaplayarak titizlikle etkinliğin tamda içerisinde yer almayı başarıyorlar.

İstanbul’ un, butik noktalarından tutun, Haliç Kongre Merkezindeki kapsamlı 3000 kişilik bir davete kadar her sayıda misafire hizmet etmenin gururunu yaşıyorlar. Her bir etkinliğin diğerinden farklı ve sıra dışı olması için, izleyicilerin fotoğraf albümlerinde yeniden anı yaşamak isteyecekleri büyülü hatıralar bırakmak için aralıksız bir tempoyla  tüm gayretleri ile çalışmaya devam eden Capra Fiore & Evento ‘ yu merak edenlerin adresi Levent Caddesi no : 5  1. Levent  İstanbul ‘ da ..

Sizleri de Bekliyoruz.

Esra Hastunç

 

 

 

Tema Tasarım |