LONDON WEATHER
Ana Sayfa Kültür Sanat, Magazin 22 Ocak 2022

Gentleman Ödülleri 2021 e Damga Vurdu.

Türkiye’nin en çok okunan lüks & yaşam dergisi Gentleman,2021 yılına  ismini tarihe altın harflerle yazdırdı. Gentleman Türkiye…

Gentleman Ödülleri 2021 e Damga Vurdu.

2022-01-22 Güncelleme: Nisan 24, 2022 19:29

Türkiye’nin en çok okunan lüks & yaşam dergisi Gentleman,2021 yılına  ismini tarihe altın harflerle yazdırdı. Gentleman Türkiye Dergisi tarafından geleneksel olarak her yıl düzenlenen “Gentleman Ödül Töreni”  2 Kasım 2021 Salı gecesi Swissotel The Bosphorus ‘da ,350 kişinin katılımları ile  gerçekleşen törende 31 dalda ödüller sahiplerini  buldu. Gecede; iş, sanat ve cemiyet hayatında, Ülkemizin sevilen simaları yer aldı. 

İtalya’nın ünlü yayın grubu Classi Editori çatısı altında doğan, İspanya ve Belçika’nın ardından dünyada yayınlanmaya başlayan dördüncü ülke edisyonu olan Gentleman Türkiye’nin, her yıl geleneksel olarak düzenlenen balosu “Yılın Gentleman”larını;

DenizBank Ana Sponsorluğu’nda gerçekleşen ve Aston Martin Türkiye, Rotap, Mont Blanc, Sunseeker, Atış Yap, Huber Group, Meros, Arzum Okka, Anker gibi diğer sponsorların katkılarıyla buluşturdu.

İşte ödüllerden bazıları,

“Yılın Ajansı” ödülü,Alaaddin Reklamcılık Ajans Başkanı Birol Özcanlı . Özcanlı’ya ödülünü, Moet Hennessy Türkiye Ülke Müdürü Vincent Borjon-Prive verdi…

“Yılın Moda Tasarımcısı Ödülü, moda tasarımcısı Özgür Masur. Ödülü Masur’a,  Gentleman Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Feyzan Ersinan takdim etti.

Gentleman Altın Kalem Onur Ödülü sahibi Ertuğrul Özkök, Özkök’e ödülünü Feyzan Ersinan takdim etti.

40 Yaş Altı En İyi İnşaatçı Ödülü.  Besa Grup Yönetim Kurulu Üyesi Efe Bezci. Bezci ödülünü, Gentleman Dergisi Genel Yayın Yönetmeni, Feyzan Ersinan’dan aldı.

“E-Ticaretin Gentleman”ı Ödülü,  Gittigidiyor Genel Müdürü Öget Kantarcı. Kantarcı ödülünü, Galatasaray Spor Kulübü Teknik Direktörü Fatih Terim’in elinden aldı.

 

 

Tema Tasarım |