LONDON WEATHER

1881 Televizyonu Bir Ekol

“1881 Televizyonu, Cumhuriyetimizin felsefesini ve atamızın devrimlerini anlamak ve anlatmak için kuruldu. Atamızın izinde dürüst, tarafsız, ilkeli…

“1881 Televizyonu, Cumhuriyetimizin felsefesini ve atamızın devrimlerini anlamak ve anlatmak için kuruldu. Atamızın izinde dürüst, tarafsız, ilkeli yayıncılık anlayışıyla İzmir haberlerine de yer veren kanalımızda toplumsal değerleri gözeten bir yayın politikası izliyoruz.
1881Tv, Kültür-sanat, ekonomi, siyaset, dış politika, kadın, eğitim, belgesel ve İzmir gibi birbirinden farklı özgün programları ekranlarına taşıyacak. Her kesimin, her fikrin, her partinin ve her düşüncenin özgür bir şekilde ifade edileceği bir platformla karşınızdayız. Çünkü biz hep birlikte güçlüyüz. 1881 TV ile kentin, ülkenin, dünyanın gündeminden haberdar olacaksınız. Görmeyenin gözü, duymayanın kulağı, söz söylemeyenin sesini paylaşacağız. Hamaset yapmadan, slogan atmadan sadece bilgi vermek için var olacağız”
Semra İğtaç
1881 TV Genel Yayın Yönetmeni

Atatürkçü, Cumhuriyet kadını Semra İĞTAÇ; kariyer basamaklarının ilki olan TRT de, 1989 yılında İzmir Televizyonunda Reji Asistanı olarak görev aldı.
1994-2001 yılları arasında KANAL -1 televizyonunda, başarılarla dolu yapımcılık ve yönetmenlik yaptı.
Vizyonu ve iş tecrübesi ile başarılarına bir yenisini ekleyerek youtubeta 1881 Televiyonu’nu kurdu. Seçkin konuklarla, ses getiren canlı yayınlarla kamu yayıncılığını başarıyla sürdürüyor.

Tema Tasarım |