Ana Sayfa Gündem 27 Haziran 2020

Mansur Yavaş o isteği kırmadı

Sosyal medya üzerinden basketbol sahasının yenilenmesini isteyen öğrenciye Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, “Sevgili Emre, mesai arkadaşlarıma haber verdim” dedi.

Sosyal medya üzerinden basketbol sahasının yenilenmesini isteyen öğrenciye Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Mansur Yavaş, “Sevgili Emre, mesai arkadaşlarıma haber verdim” dedi.

Twitter üzerinden Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı etiketleyen öğrenci Emre Caner’in, “Sevgili Başkanım Mansur Yavaş, Çankaya Koru Mahallesi Şehit Bülent Sarıkaya Parkı’ndaki basketbol sahasında potalar kırık, kısa, file yok ve zeminde de çatlaklar var. İstanbul, Caddebostan’daki saha yenilendi ve kıskanıyoruz. Bu sahaya el atsanız gençler olarak çok seviniriz” demesi üzerine Yavaş, çalışmaları başlatmak için haber verdiğini bildirdi.

Emre Caner adlı kullanıcıya Başkan Yavaş’ın cevabı şöyle:

“Sevgili Emre, Şehit Bülent Sarıkaya Parkı’ndaki basketbol sahasında çalışma başlatmak için mesai arkadaşlarıma haber verdim. Gençlerimiz için Ankara’mızın birçok noktasında sporu destekleyen çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Sağlıklı günlerde sahada buluşmak dileğiyle”

Tema Tasarım |