LONDON WEATHER
Ana Sayfa Ekonomi, Gündem, Türkiye 13 December 2021

G3 FORUM GAZİANTEP’TE GİRİŞİMCİ VE GİRİŞİMCİ ADAYLARINI BULUŞTURUYOR

Geleceğin Gücü Girişimciler Forumu, girişimci ve girişimci adaylarını Gaziantep’te bir araya getiriyor. TOBB, Habitat ve GEN Türkiye…

G3 FORUM GAZİANTEP’TE GİRİŞİMCİ VE GİRİŞİMCİ ADAYLARINI BULUŞTURUYOR

2021-12-13 Güncelleme: December 13, 2021 07:04

Geleceğin Gücü Girişimciler Forumu, girişimci ve girişimci adaylarını Gaziantep’te bir araya getiriyor. TOBB, Habitat ve GEN Türkiye koordinasyonu ile Gaziantep Sanayi Odası, Gaziantep Ticaret Odası ve Gaziantep Ticaret Borsası ev sahipliğinde, 23 Aralık 2021 tarihinde gerçekleştirilecek buluşma için başvurular başladı.

G3 Forum kapsamında geleneksel olarak gerçekleştirilen yuvarlak masa buluşmasında deneyimli mentorler ile girişimci adayları bir araya gelecek. Girişimciler ve girişimci adayları ile mentorleri bir araya getiren yuvarlak masalarda, girişimcilik yol haritalarınıza öneriler alabileceksiniz.

G3 Forum’un açılış ve panel oturumlarında bu sene yeni nesil girişimcilik dünyasının önemli isimleri konuk ediliyor. Yeni nesil girişimciliğin tüm boyutları ile ele alınacağı oturumlarda iş dünyasının başarılı isimleri girişimci adaylarına hikayelerini paylaşacak. Siz de bu önemli forum oturumlarını kaçırmayın.

Saat 10.30 da başlayacak Sezai Hazır tarafından Yuvarlak Masa Mentorlük Süreci Bilgilendirme Süreci anlatımı sonrasında yuvarlak masa bulunmalarının yer alması sonrası

Açılış konuşmalarında,

13.30 ile 14.45 saat aralığında Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa VARANK,Gaziantep Valisi Davut Gül,Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin,TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu,Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı,Nevzat Aydın,Gülden Yılmaz,Adnan Ünverdi,Mehmet Tuncay Yıldırım ve Mehmet Akıncı yer alacaklar.

Saat 14.45 ile 16.15 aralığında , Global bir başarı hikayesi panelinde Hisarcıklıoğlu,Esas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı ve Tuncay Tütek .

Yeni Ekonominin Gücü Panelinde Nevzat Aydın Moderatörlugunde; Ahmet Onur,Aydın Doğan Yalçındağ ve Hande Çilingir 

16.15 – 17.00 saatlerinde başlayacak moderatörlüğünü Sezai Hazır ın gerçekleştireceği  Girişimcilikte Sivil Toplum Gücü  Panelinin konukları TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı ve Opet Yönetim Kurulu Üyesi, Sayın Nurten Öztürk,KAGİDER Başkanı Sayın Emine Erdem,Nilüfer Çevikel ve Aslı Kurul Türkmen olacak .

 

 

 

 

 

 

 

Tema Tasarım |