LONDON WEATHER
Ana Sayfa Dünya, Ekonomi, ENERJİ, Gündem, Türkiye 17 November 2021

İNOVATİF ENERJİ OTOMASYON MARKASI ÖDÜLÜ PETRONET A.Ş. ‘nin oldu.

TÜRKİYE İNOVASYON ve BAŞARI ÖDÜLLERİ 2021 Alanında Lider istihdam oluşturan ,gerçekleştirdikleri İhracat ile Türkiye ekonomisine katkı veren…

TÜRKİYE İNOVASYON ve BAŞARI ÖDÜLLERİ 2021
Alanında Lider istihdam oluşturan ,gerçekleştirdikleri İhracat ile Türkiye ekonomisine katkı veren AR-GE ve İnovasyona yatırım yapan kurum ve kuruluşların ödüllendirildiği Geleneksel Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri sahiplerini buldu.

Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödül Töreninin Ana Sponsoru AB GROUP HOLDİNG adına, Yönetim Kurulu Başkanı Muhsin BAYIR açılış konuşması gerçekleştirdi. Türkiye’nin en genç Kripto Borsası nı kurduklarını ,Ülkemiz adına İstihdam kaynaklarımızı en üst düzeyde tutarken Yatırım kaynaklarının da öncü firması olmanın gururunu yaşadıklarını ifade etti.

Enerji Otomasyonları Bilişim Sistemleri yanında , Savunma Sanayi Sektörüne Yönelik Otomasyon çözümleri sunan tamamı yerli ve Milli projelerle Ülkemiz Enerjisinde çığır açan İnovasyon Devi PETRONET A.Ş. Sektörünün en kapsamlı ödülü olan İNOVATİF ENERJİ OTOMASYON MARKASI ödülünü almaya hak kazandı.

PETRONET A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Haluk GEMİCİ almış oldukları ödülün Ülkemiz ve PETRONET çalışanları adına son derece önemli bir algı operasyonu ile birlikte Başarı ve azmin zaferinin eseri olduğunu belirterek “İNOVASYON DEVİ PETRONET ile Ülkemize katma değereler katan ekibimizle bu başarıların altına imza attık.”
“Ayrıca bizleri bu günlere getiren Kamuoyu ve Özel Sektör paydaşlarımıza Saygılarımızı Sunuyoruz” dedi.

Tema Tasarım |