LONDON WEATHER
Ana Sayfa Gündem 30 March 2022

Uluslararası İnternational Avard Yılın En İyi Catering Firması Ödülü Buşra Taşkın’ın

Uluslararası İnternational Avard  Ödülleri ,Ata Çağlayan imzası ile Florya’da yer alan  Elite Worlds Business Otel’de gerçekleşti. Yılın…

Uluslararası İnternational Avard  Ödülleri ,Ata Çağlayan imzası ile Florya’da yer alan  Elite Worlds Business Otel’de gerçekleşti. Yılın en iyi Catering Firması olarak “GURME CATERİNG” firması yetkilisi Sayın Buşra Taşkın a e verildi.

Buşra Taşkın ;

Ülkemizde, zaman içinde yola ilk çıktığımız ilk iş konumuz yemek serüvenini , organizasyon boyutuna da taşıdık. “LEZZET CATERİNG” ile başladığımız iş deneyimimizi “GURME CATERİNG” firmamız adına ,siz istediniz, biz başardık. Siz hayallerinizi anlattınız, biz onları sizler için gerçekleştirdik. “İlk Önce insanların gözlerini doyuruyoruz, sonra midesini sonrada gönlüne dokunuyoruz”. Türkiye’nin her yerinde sayısız organizasyona imza attık. Bana bu Ödülü layık gören organizasyon firması başta olmak üzere Ata ÇAĞLAYAN’ a ve ekip arkadaşlarına teşekkürlerimi sunuyorum.. dedi.

 İnternational Star Awards ödül Töreninde;

Coşkun Sabah, Niran Ünsal, Arto, Seyhan Soylu,Wilma Elles, Erol Köse gibi isimler vardı.. Gecenin organizatörü Ata Çağlayan’da misafirlere şarkılar seslendirdi ve keyifli anlar yaşattı. Organizasyon boyunca sanatçılar sevenlerini geri çevirmediler ve her seveni ile tek tek ilgilenmeye çalıştılar.

 

Tema Tasarım |