LONDON WEATHER
Ana Sayfa Eğitim 6 February 2023

TÜSİAD BU GENÇLİKTE İŞ VAR! İSTANBUL BULUŞMASI

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ VAR İstanbul Buluşması 27 Ocak 2023 Cuma günü GEN Türkiye, Habitat ve StartupCentrum…

TÜSİAD BU GENÇLİKTE İŞ VAR! İSTANBUL BULUŞMASI

2023-02-06 Güncelleme: February 6, 2023 00:13

TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ VAR İstanbul Buluşması 27 Ocak 2023 Cuma günü GEN Türkiye, Habitat ve StartupCentrum iş birliğinde gerçekleştirildi.

Yüze yakın öğrencinin katıldığı etkinliğin açılış konuşmaları TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve Girişimcilik ve Gençlik Yuvarlak Masası Başkanı Dr. İzel Levi Coşkun ve Habitat Yönetim Kurulu Başkanı ve GEN Türkiye Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sezai Hazır tarafından yapıldı.

Etkinlikte Girişimcilik ve Gençlik Çalışmaları Kıdemli Uzmanı Kadir Yusuf Öztürk’ün gerçekleştirdiği sunum ile TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Girişimcilik Programı’nın yeni dönemi gençlere tanıtıldı. Sunumun ardından gerçekleştirilen girişimcilik panelinde Dr. İzel Levi Coşkun ve Sezai Hazır’ın yanı sıra TÜSİAD Yönetim Kurulu Üyesi ve TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! Yuvarlak Masası Başkan Yardımcısı Feyyaz Ünal, TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var! 2018 mezunu Müge Bezgin ve GEN Türkiye Girişimcilik Dünya Kupası 2022 Kazananı Lal Polater gençlerin sorularını yanıtladı. İstanbul Buluşması gençlerin girişimlerini hayata geçirecekleri ekibi kurmalarını desteklemeye yönelik “Find Your Co-Founder” etkinliği ile son buldu

Tema Tasarım |