LONDON WEATHER
Ana Sayfa Kuzey Kıbrıs 3 Şubat 2022

KSTU ÜNİVERSİTESİNDE SÜPRİZ DOĞUMGÜNÜ

KIBRIS SAĞLIK VE TOPLUM BİLİMLERİ ÜNİVERSİTESİN’DE SÜPRİZ DOĞUMGÜNÜ KUTLAMASI

KSTU ÜNİVERSİTESİNDE SÜPRİZ DOĞUMGÜNÜ

2022-02-03 Güncelleme: Şubat 3, 2022 18:20

23 yaşına giren Dt. Adayı Enes Emre Erlale arkadaşları ve hocaları eşliğinde salona gelerek sürpriz doğum günü kutlaması ile karşılaştı ve arkadaşlarının alkışları heyecanına eşlik etti.

Yaklaşık 30 kişinin katılım yaptığı kutlama da KSTU Mütevelli Heyeti Üyesi ve Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Dr.Halil BAKKALOĞLU kısa bir konuşma yaptı.

“Bugün çok anlamlı ve duygulu anlar yaşanıyor. Hepinizi selamlıyorum. Tüm öğrencilerimiz bizim için eşit ve bizlerin evlatlarıdır. Bizler babayız evlatlar bize emanet. Bu anlamlı günde,
Amacımız üniversite içi birlik, beraberlik, kaynaşma, motivasyon ve takım ruhunu aşılamaktır…
KSTU de öğrenim yapan başarılı, bir o kadar da saygın kişiliği olan geleceğin akademik çalışmalarda yer alacak Dt. Enes Emre Erlale için bir araya geldik. Toplanmamızın en önemli amacı; bu yıl Diş Hekimliği Fakültesinde okuyan Diş Hekimleri adaylarımızın son senesi ve beş yıldan beri hep bir aradayız. Bu bizim gurur kaynağımız ve KSTU olarak Diş Hekimliği Fakültesinden kariyerli hocalarımızla, hedefe adım adımlarla ilerlediğimiz öğrenciler ve ilk mezunlarımız olacak. Tabi dönem içinde birçok zorluk yaşadık. Pandemiden dolayı, bir yandan da öğrencilerimize, üniversite içi birlik beraberlik kaynaşma motivasyon ve takım ruhunu aşılayarak mesleklerine entegre olmalarını en üst seviyeye çıkartmalarını sağladık. Bu anlamlı günde de, herkesi bir araya getiren, ortak bir zaman paydasını oluşturduk.

Kıbrıs sağlık ve toplum bilimleri üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi adına KSTU Mütevelli Heyeti Üyesi ve Cerrahi Anabilim Dalı öğretim üyesi Dr.Halil BAKKALOĞLU
Sözlerini öğrencilere katılım için teşekkür ederek sonlandırdı.

Ayrıca, Dt.Adayı Enes Emre Erlale’nin doğum gününü kutlayarak

“Sağlıklı mutlu yarınlara doğum günün kutlu olsun evlat” dedi.

Kısa kutlamada, katılımcılara hitaben son sınıf öğrencisi Dt. Enes Emre Erlale’de bir konuşma yaptı. Sözlerine şunları kaydetti. “beş yıldan beri sizleri tanıyorum. İyi ki varsınız hepinize ayrı ayrı çok teşekkür ederim. İyi ki siz beni ben de sizleri tanıdım. İyi ki varız. Beş yıldan beri sizleri tanımak benim için şeref, hayata bakış açısından da çok önemli ailemden çok sizleri gördüm. Hedefimiz bir ve bu anlamda hepimiz birbirimizden çok şey öğrendik. Ve biliyorum ki hala yapacağınız çok şey var. Dilerim ki Allah hepimize uzun sağlıklı yıllar ve başarılar nasip etsin. Üniversiteme emeği geçen hocalarıma arkadaşlarıma Londra daki anneme babama ablama çok teşekkür ediyorum.” dedi.

Pasta kesimi ve hatıra fotoğrafları çekilen kutlama duygulu anlarla son buldu. Bizlerde gazetemiz adına;

“ENES EMRE ERLALE’NİN YENİ YAŞINI KUTLAR SAĞLIK VE ESENLİK TEMENNİ EDERİZ.”


Tema Tasarım |