LONDON WEATHER
Ana Sayfa ENERJİ 19 January 2022

ASİS ,Otomasyon’da Yetkili Servisleri ile Yeni Döneme Hazır

Asis, 16 Ocak tarihinde yetkili servisleri ile bir araya gelerek EPDK’nın süreçlerini değerlendirdi. 16 Ocak tarihinde İstanbul…

Asis, 16 Ocak tarihinde yetkili servisleri ile bir araya gelerek EPDK’nın süreçlerini değerlendirdi.

16 Ocak tarihinde İstanbul Crowne Plaza Asia da yapılan toplantıya Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden 30’u aşkın bayi katıldı.
Asis Teknik Müdürü Salih Kelleci’nin konuşması ile açılan toplantı Genel Müdür Yusuf Kaya’nın konuşması ile devam etti. Genel Müdür Yusuf KAYA konuşmasında, beraberce yürüdükleri bu yolda Asis’in sektör gücünün çok yüksek olduğunun ve bu güçle yetkili servislerin de ivme kazanabileceğini ve bu ivme ile beraberce daha ileriye gidebileceklerini söyledi. Yaşanan ekonomik sıkıntılar ve piyasa koşulları nedeni ile genel olarak 2022 yılının zor geçeceğini işaret etse de Asis’in güçlü yapısı sayesinde birlikte çok çalışarak bu günleri de büyüme sonucuyla atlatabileceklerinin altını çizdi.
Toplantı, Asis Otomasyon’un kardeş kuruluşu Mekser Petrol Ekipmanları A.Ş. Satış Sonrası hizmetler Müdürü Mehmet Bardakçılar’ın sunumuyla devam etti.

Ardından Asis Teknik Servislerine sunum yapan Profilo Ödeme Sistemleri Genel Müdürü Tunç Sarıbay ise yeni EPDK süreçlerinde ödeme sistemleri le ilgili Asis yetkili servislerine detaylı bilgiler aktardı. Asis Pazarlama ve Satış Müdürü Artun Tanrıyaşükür ise teknik servislerle hizmet ve sektörel değerlendirmeler yaptı. Asis yöneticileri ve yetkili servisler gerçekleştirdikleri soru cevap bölümünde EPDK değişiklikleri sonrasında gelen yeni dönem için ortak fikirler ve projeler geliştirdi.

Toplantıların ardından yapılan ödül töreninde başarılı servislere ödülleri takdim edildi. En hızlı müdahale ve çözüm sunan servis ödülü Afyon Servisi Öncü Akaryakıt ve Otomasyon Sistemleri’nden Kadir Zerdali’ye ve en uyumlu servis ödülü ise Balıkesir servisi Akposer Akaryakıt, LPG istasyon Tamir ve Bakım Servisi’nden Musa Akyol’a takdim edildi.

Akaryakıt sektörünü ilgilendiren önemli konuların konuşulduğu toplantıda yetkili servislerin 2021 performansları değerlendirilirken, EPDK’nın yeni süreçleri doğrultusunda ortaya çıkan yeni ihtiyaçlar ve bunların nasıl giderileceği hakkında fikir alışverişinde bulunuldu. Teknik servislerin geçmiş dönem başarıları konuşularak ve gelecek dönem memnuniyeti yükseltecek hedef uygulamaları da anlatıldı.

Toplantı sonrası açıklama yapan Teknik Müdür Salih Kelleci, yetkili servislerle çok önemli bir toplantı gerçekleştirdiklerini ve bu toplantıda akaryakıt sektörünü etkileyen ve Ocak 2022’de yürürlüğe giren EPDK süreçlerini değerlendirdiklerini ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti. Asis’in en önemli ilkelerinden biri olan hep daha iyisini başarmak konsepti ile gerçekleştirdikleri toplantının sonucunda 2022 yılında daha çok çalışarak Asis’in akaryakıt sektöründe ve gerekirse diğer sektörlerde olan gücünün ivmesinden de faydalanarak hedeflerini gerçekleştireceklerinin altını çizdi

Tema Tasarım |