LONDON WEATHER
Ana Sayfa ENERJİ, Uncategorized 26 May 2023

BOTAŞ’a İç Denetim Farkındalık Ödülü

Türkiye’deki iç denetim profesyonellerinin meslek örgütü olan Türkiye İç Denetim Enstitüsü’nün (TİDE), iç denetimde verimli yapılandırma amaçlı…

BOTAŞ’a İç Denetim Farkındalık Ödülü

2023-05-26 Güncelleme: May 26, 2023 23:04

Türkiye’deki iç denetim profesyonellerinin meslek örgütü olan Türkiye İç Denetim Enstitüsü’nün (TİDE), iç denetimde verimli yapılandırma amaçlı olarak Farkındalık Ödül Töreni, 11 Mayıs 2023 tarihinde İstanbul’da gerçekleşti.

Bu yıl 13.’sü düzenlenen ödül töreninde, mesleki farkındalığın gelişmesi ve yaygınlaşmasına katılımda bulunan ve toplumsal alanda fark yaratan kurum ve kişiler ödüllendirildi.

Uluslararası İç Denetçiler Enstitüsü (IIA) ve Avrupa İç Denetim Enstitüleri Konfederasyonu (ECIIA)’nun temsilcisi olan, 900’den fazla kurumu olan ve 3000’e yakın üyesi, meslek profesyonellerinin yöneticileri, finans ve reel sektör şirketi ile kamu kurumu ve görevlilerinin Türkiye İç Denetim Enstitüsü (TİDE) tarafından kurumsal yönetim kalitesi, mesleki akademik gelişim için çeşitli hizmetler sunan; iç denetim alanında öncü kişi ve kurumları takdir etmek amacıyla düzenlenen Farkındalık Ödülleri kapsamında BOTAŞ ödülüne layık görüldü.

Enerji sektörü lideri Kuruluşu BOTAŞ, uluslararası geçerliliği bulunan CIA (Certified Internal Auditor) ve CISA (Certified Information Systems Auditor) sertifikalarının alınmasında çalışanlarını destekleyerek sürekli profesyonel gelişim konusuna verilen önem alınan ödülle taçlandırdı.

Bu harcamaların, iç denetim faaliyetlerinin uluslararası standartlar kapsamındaki çevre kapsamında BOTAŞ, Kurumsal Farkındalık ana sınıfı Sertifikasyon Farkındalığı Ödülü’ne layık görüldü.

İlginizi çekebilir

İyi ki varsın Kutlu TAMAY

İyi ki varsın Kutlu TAMAY

Tema Tasarım |