LONDON WEATHER
Ana Sayfa ENERJİ 23 June 2023

Gaziulaş, Akaryakıt yönetimini Asis Otomasyon ile yapıyor

Asis Otomasyon, afet bölgesi ilan edilen Gaziantep’te Gaziulaş – Gaziantep Ulaşım ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin otomasyon sistemleri…

Gaziulaş, Akaryakıt yönetimini Asis Otomasyon ile yapıyor

2023-06-23 Güncelleme: June 23, 2023 04:16


Asis Otomasyon, afet bölgesi ilan edilen Gaziantep’te Gaziulaş – Gaziantep Ulaşım ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin otomasyon sistemleri kurulumlarını tamamladı.

1992’de kurulan Gaziantep Ulaşım ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin (Gaziulaş), yüzde 100 hissesi Gaziantep Büyükşehir Belediyesi’ne ait ve Gaziantep ili sınırları içinde toplu ulaşım hizmetini yürütüyor. Gaziulaş, 271 otobüs ile toplu taşıma işletmeciliği, 715 araçlık halk otobüsü filosunun elektronik ücret toplama ve araç takip hizmeti, 46 tramvay, 57 peron, 108 bisiklet, 7 istasyon, 4 kart işlem merkezi, 500’den fazla kart yükleme noktası ile hizmet vermeye devam ettiğini açıkladı.

Asis Otomasyon’un, Gaziulaş’ın tüm istasyonlarına Petech Akaryakıt otomasyon sistemi, tank otomasyon sistemi, tüm araçlarına taşıt tanıma sistemleri ve merkezi yönetim sistemi kurulumlarını tamamladığı bildirildi.

AKARYAKITLA İLGİLİ TÜM SÜREÇLERİNİ DAHA VERİMLİ GERÇEKLEŞTİRMESİ SAĞLANACAK

Asis Otomasyon sistemleri, Gaziulaş’a bir dizi avantaj sağladığını belirtti. Gaziulaş, artık akaryakıt yönetimini tek merkezden kolaylıkla yapabilmenin yanı sıra, filo yönetimi ve akaryakıt yönetimini de hem verimli hem de işlevsel olarak yapabileceğini aktardı. Ek olarak Petech online merkezi sistemleri sayesinde Gaziulaş’ın akaryakıt yönetimini, akaryakıtla ilgili tüm süreçlerini daha verimli, hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirmesi sağlanacağı açıklandı.

Tema Tasarım |