LONDON WEATHER
Ana Sayfa ENERJİ 19 Aralık 2021

“7Kıta Akaryakıt” 2022 yılı için hedef belirledi.

Akaryakıt Piyasası’nda  en önemli önceliğimiz insana odaklı Bayilik sistemlerimiz, olacak 7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş YÖNETİM Kurulu…

“7Kıta Akaryakıt”  2022 yılı için hedef belirledi.

2021-12-19 Güncelleme: Nisan 24, 2022 06:30

Akaryakıt Piyasası’nda  en önemli önceliğimiz insana odaklı Bayilik sistemlerimiz, olacak

7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş YÖNETİM Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Emrullah ARTIK Türkiye’deki en önemli önceliğimiz müşteri, olacak. Müşterilerimiz için, geliştireceğimiz her çözüm ile daha da verimli çalışmalar yürüteceğiz. Elbette hizmetlerimizi kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz. Hizmet verdiğimiz her alanda müşteri odağımızı hissettireceğiz” dedi.

Emrullah ARTIK ,

7 KITA PETROLCÜLÜK olarak küresel anlamda  büyük bir dönüşüm içerisindeyiz. Ülkemiz de hizmet sistemine,  kaynağı insan olan, tüketim zincirinde odaklanmış uluslararası bir petrol şirketinden müşterilere yönelik çözüm sunmaya odaklanmış entegre bir enerji şirketi olma ana hedeflerimiz arasında. Vizyon er yapımızda belirttiğimiz gibi,2022 yılı itibarı ile Türkiye’deki en önemli önceliğimiz Müşteriler yani Bayilik yapılandırmalarımız olacak. Müşterilerimiz için, geliştireceğimiz her çözüm ile daha da verimli çalışmalar yürüteceğiz. Elbette hizmetlerimizi kaliteden ödün vermeden gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz. Hizmet verdiğimiz her alanda müşteri odağımızı hissettireceğiz.

Covid-19 salgını hem  dünyada hem de ülkemizde sektör adına  birçok dinamiği değiştirdi,  ancak 7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM ŞİRKETİ olarak, en önemli odağımızda  müşterilerimiz olduğu gerçeği hala aynı. 2022 yılı enerji sektöründe  dönemin zor geçeceğinin belirtilerini hissedebiliyoruz. Bayiliklerimizi, mevcut müşterilerimizi işin kalbine koyarak, onların taleplerine göre operasyonumuzu şekillendireceğiz. Tüm çalışmalarımızı müşterilerimizin, hizmet verdiğimiz noktalardan mutlu olarak ayrılmaları üzerine kurguluyoruz. Ülkemizin coğrafi Bölgelerinde,81 İlimizdeki tüm değerlerine, ismimizden de anlaşılacağı üzere 7 Kıta, 7 Bölge anlayışımızla, Büyüme odaklı stratejimiz çerçevesinde, bayilerimizle birlikte katma değer yaratan çalışmalarımıza devam edeceğiz. Aynı zamanda müşteri odaklı anlayışımızı, işlerimizin merkezine alarak portföyümüzü daha da büyüteceğiz. Pazar payımızı artırmaktan ziyade; bayilerimiz, paydaşlarımız, müşteri ve tüketicilerimizin isteklerini göz önüne alarak değer yaratacak çalışmalarımızı en doğru şekilde planlamayı önemsiyoruz.

7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM A.Ş YÖNETİM Kurulu Başkan Yardımcısı Sayın Emrullah ARTIK

Özetle ifade etmek gerekirse, tüm Bayilik oluşumları dahil, mevcut bayilerinizin de  tüm  ihtiyaçları doğrultusunda her zaman kendilerini desteklemeye önem verdik ve bunu 2022 yılı içinde  memnuniyetle sürdüreceğiz. Kazan-kazan stratejimizle, karşılıklı beklentileri karşılamak üzerine kurduğumuz ilişkilerimiz sürecek. Karşılıklı fayda sağlamaya ve birlikte çalışırken gelişmeye devam edeceğimiz ve hep birlikte güzel bir geleceğe ilerleyeceğimize inanıyorum, Önümüzdeki dönemde de dijitalleşme ve inovasyon alanında da ülkemizde öncü bir enerji firması olma amacımızla, ülke ekonomisine değer yaratacak yatırımlarımızı sürdüreceğiz diyerek sözlerine son verdi.

Tema Tasarım |