LONDON WEATHER
Ana Sayfa Turizm 26 December 2021

Carya Golf Club-Regnum Carya

  Antalya Otelleri Yazı Dizimiz; Carya Golf Club-Regnum Carya Uzun yıllar uluslararası golf turizmi işletmeciliğinde lider olarak…

 

Antalya Otelleri Yazı Dizimiz;

Carya Golf Club-Regnum Carya Uzun yıllar uluslararası golf turizmi işletmeciliğinde lider olarak Carya Golf Club adı ile hizmet vermiş olan Öztürk Şirketler Grubu, Regnum Carya’yı açarak tecrübesini ve bilgisini otel işletmeciliğine yönlendirmiştir.

Bütünüyle Öztürk Şirketler Grubu tarafından finanse edilmiş olan bu fevkalade, her şey dahil otelin Belek-Antalya’daki inşaatı, Regnum Türkiye tarafından gerçekleştirilmiştir. İç mimarisi yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle ün yapmış olan Arketipo tarafından tasarlanmış ve Mert Yanpal’ın yorumuyla hayata geçirilmiştir.

Regnum Carya, 2015’de G-20 Dünya Zirvesine ev sahipliği yapmış olmaktan gurur duyar.80’li yılların başından beri faaliyet gösteren Öztürk Group, yatırım dünyasının duayenlerinden biri olan Fikret Öztürk tarafından kurulmuştur.

Öztürk Group, çalışma azminin ve Öztürk başarısının kendilerine yüklediği bilinçle, hem yaşadıkları çevreye ve topluma karşı sosyal ve ekonomik sorumluluklarını yerine getirmeyi hem de gelecek nesillere olumlu ve korunaklı bir miras bırakabilmeyi bir bütün olarak amaçlamaktadır. Öztürk Group çok sayıda sosyal sorumluluk projesini gönüllü olarak yürütmektedir. Amacımız önümüzdeki nesillerin yararlanacağı miras bırakmaktır. Öztürk Grup aktif olarak Petrol Dağıtım, Gayrimenkul geliştirme, Turizm, Lojistik, Tarım, Madencilik ve Evcil Hayvan ürünlerinde 11 milyar dolar ciroyu yönetmektedir.

* Konaklama

* Yeme&İçme

* Plaj&Havuzlar&Aquaword

* Spa&Wellness

* Golf&Eğlence

* Spor

* Toplantı

* Etkinlik

* Magazin

* Lealf Loyalty Clup

Kadriye Bölgesi, Üçkum Tepesi Mevkii, Belek, Antalya, Turkey

Tel: +90 (242) 710 34 34

 

Tema Tasarım |