LONDON WEATHER
Ana Sayfa ENERJİ 1 January 2022

PETRONET “7 KITA PETROLCÜLÜK” ile anlaşma imzaladı

Türkiye’nin öncü Otomasyon ve İnovasyon şirketi PETRONET ,Akaryakıt Sektöründe büyüme trendinde Bayi sayısını 300 ün üzerine çıkarmayı başaran 7 KITA…

Türkiye’nin öncü Otomasyon ve İnovasyon şirketi PETRONET ,Akaryakıt Sektöründe büyüme trendinde Bayi sayısını 300 ün üzerine çıkarmayı başaran 7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM ŞİRKETİ ile otomasyon anlaşmasını imzaladı. PETRONET, 2021 Aralık aýı başında Türkiye’nin en büyük ENERJİ firması LUKOİL ile Otomasyon anlaşması imzalamıştı.

PETRONET A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Haluk GEMİCİ ve 7 KITA PETROLCÜLÜK DAĞITIM ŞİRKET i Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Emrullah ARTIK ile karşılıklı imzalanan anlaşma kapsamında; 2022 yılında 300 ü aşkın Akaryakıt İstasyon bayilerinin Otomasyon bilgi teknolojileri sistem envanteri için hizmet vermeye başlanacak.

Sahip olduğu güçlü yetkinlikler ,alt yapı sistemleri profesyonel servis ağı ve coğrafi yaygınlığı ile anlaşma ile şirketlere bakım-onarım hizmeti sağlayan PETRONET A.Ş , yakın coğrafyanın servis ve bakım destek üssü olma hedefi ile çalışmalarını sürdürüyor.

Tema Tasarım |